Hlavní navigace

Nový super široký monitor Philips

25. 12. 2019

Sdílet

 Autor: MMD
Model 439P9H s úhlopříčkou 43” rozšiřuje rodinu ultra širokých monitorů Philips

Philips 439P9H nabízí skutečně štědře velkou pracovní plochu a technologii DisplayHDR 400. Monitor přináší i řadu technologií pro zvýšení produktivity, jako například zabudovanou USB-C dokovací stanici, Windows Hello vyskakovací kameru, MultiClient integrovaný KVM přepínač a velké množství funkcí pro zpříjemnění práce. 

MMD

Super široké sledování

Monitor Philips 439P9H nabízí profesionálům z finančnictví, bankovnictví a ostatních sektorů vše, co potřebují pro opravdu efektivní pracovní den. Jeho štědrý formát 32:10 s rozlišením 3 840 x 1 200 bodů dokáže nahradit dvojici výkonných monitorů ve formátu 16:10. Zakřivení 1800R je navrženo tak, aby rozšiřovalo uživatelovo zorné pole, snižovalo rozptylování a nabízelo maximální komfort při sledování. Díky technologii MultiView a MultiClient zabudovaným KVM přepínači umožňuje Philips 439P9H aktivní zapojení a sledovaní dvou rozdílných zařízení současně. Navíc VESA certifikovaná technologie DisplayHDR 400 nabízí vynikající jas, barvy a kontrast pro nádherný obraz. A pro herní nadšence je monitor vybaven i technologií AdaptiveSync, umožňující hladké hraní bez trhání a sekání.

Bezproblémové dokování

Pro všechny, kteří hledají cestu, jak zvýšit produktivitu, nabízí Philips 439P9H odpověď. Zabudovaná USB-C dokovací stanice, se schopností nabíjení, nabízí uživatelům řadu možností. Přitom stačí jediný USB-C konektor. Periferie jako je myš nebo klávesnice lze zapojit přímo do monitoru, stejně tak ethernetový kabel. Připojený notebook je možné takto přímo dobíjet. Konektivita zkrátka nebyla nikdy snazší a flexibilnější.

Pohodlná práce

Philips 439P9H je vybaven řadou technologií pro ochranu zdraví uživatelů při dlouhých pracovních hodinách. LowBlue Mode chrání zrak před únavou, EasyRead nabízí příjemné čtení textu jako z papíru, Windows Hello kamera s rozeznáváním tváře umožňuje bezpečné přihlašování a díky ergonomickému stojanu si každý najde nejvhodnější pracovní pozici.

Dostupnost a cena 

Philips 439P9H je na trhu dostupný za doporučenou cenu 25 089 Kč (979 euro).