Hlavní navigace

Nový Synology Router RT1900ac

16. 11. 2015

Sdílet

 Autor: Synology
Rychlý bezdrátový router s řadou pokročilých síťových nástrojů a funkcí, bohatou nabídkou přídavných balíčků a příjemným uživatelským rozhraním

Synology Router RT1900ac využívá dedikovaný operační systém Synology Router Manager (SRM) , jež rozšiřuje profesionální síťové nástroje do domácnostem dostupné cenové hladiny. Podpora QoS aplikační vrstvy umožňuje monitoring a kontrolu využití datového pásma nejen u zařízení v síti, ale také jednotlivých aplikací. Vybaven rozsáhlou databází nevhodných stránek, web-filtrem DNS a rodičovskou kontrolou, je RT1900ac schopen blokovat tisíce stránek či vytvořit časové plány pro tato omezení během několika jednoduchý kliknutí.

Synology RT1900ac
Díky bohaté nabídce přídavných balíčků dostupných v Synology centru balíčků mohou uživatelé stáhnout další aplikace a proměnit tak router ve VPN server, RADIUS autentifikační server, DNS server, hub pro 24/7 stahování či média server.

Desktopové uživatelské poskytuje uživatelům snadný a intuitivní způsob nastavení síťových a bezdrátových nastavení. Navíc díky designové mobilní aplikaci DS router dostupné na Android a iOS zařízeních, můžete síť monitorovat i nastavovat odkudkoliv.

Kromě standardních 4 x 1 GbE portů nabízí RT1900ac tři nastavitelné antény s dlouhým dosahem a pokročilou 802.11ac technologií, což umožňuje dosáhnout celkové rychlosti až 1 900 Mb/s. Synology Router RT1900ac je vybaven dvoujádrovým 1.0 GHz procesorem, port USB 3.0 a slot pro SD karty rozšiřují konektivitu o další externí úložiště. Zároveň je také možné připojit 3G/4G USB dongle a získat připojení k internetu i bezdrátově.

Dostupnost

Synology Router RT1900ac je dostupný za cca 4 500 Kč včetně DPH.