Hlavní navigace

Nový televizor Sony BRAVIA X91C

10. 9. 2015

Sdílet

 Autor: Sony
Obrazovka o úhlopříčce 75 palců (189,3 cm) a jen 15 mm v nejtenčím bodě z něj dělá stylovou dominantu obývacího pokoje

Každý zdroj je podroben inteligentní analýze a upscalingem vylepšen na úroveň srovnatelnou s 4K rozlišením bez ohledu na to, zda se jedná o běžný televizní signál, Blu-ray disk, DVD nebo video z internetu. Displej Sony TRILUMINOS je zárukou širokého barevného rozsahu.

Sony

Android TV přináší chytré funkce i při sledování televize. Vše, co tak rádi děláte na svém tabletu nebo chytrém telefonu, si nyní můžete dopřát i na velké obrazovce svého televizoru. Technologie Google Cast umožňuje plynulé a snadné propojení vašeho mobilního telefonu a televizoru. Stačí stisknout jedno tlačítko a aplikace, hry, filmy, fotografie, hudba a mnoho dalšího si můžete „posílat“ na velkou obrazovku. Není nutné nic párovat a nastavovat funkci zrcadlení displeje.

Hlasové vyhledávání Voice Search vám pomůže snadno najít nový a zajímavý obsah – stačí zadat příkaz prostřednictvím zabudovaného mikrofonu nebo touchpadu na dálkovém ovladači; můžete také využít své mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iOS.

Ovládání televizoru BRAVIA je snadné a rychlé díky plynulému a intutitivnímu rozhraní. S funkcí One-Flick Entertainment na intuitivním dálkovém ovladači vybaveném touchpadem můžete pohodlně procházet televizní kanály, videa na internetu, fotografie a další obsah.

Televizor BRAVIA X91C je kompatibilní s HEVC, VP9 a HDMI for 50p/60p – to znamená, že si můžete užívat svůj oblíbený obsah, včetně rozšiřující se nabídky streamovaných 4K videí.

Cloud22

Nabídku 4K televizorů od Sony pro letošní sezonu uzavírají další dva nové modely s výkonným 4K procesorem Processor X1 a Android TV. Model BRAVIA X80C (ve variantě s úhlopříčkou obrazovky 49 a 55 palců) a zakřivený model BRAVIA S80C s úhlopříčkou obrazovky 55 a 65 palců.

Nové modely tenkých 4K LCD televizorů BRAVIA X91C 75” od Sony budou v prodeji od poloviny září 2015.