Hlavní navigace

Nový Toughbook CF-54

15. 4. 2016

Sdílet

 Autor: Panasonic
Lehký a tenký středně odolný notebook přináší vyšší výkon a operační systém Windows 10 Pro

Tento lehký, tenký a atraktivně vypadající notebook s vysokým výpočetním a grafickým výkonem je ideální pro mobilní podnikové pracovníky, zatímco jeho odolný design, s vysoce flexibilní možností konfigurace a vícenásobné porty jej činí vhodným jak pro oblast výroby, tak pro externí pracovníky. Panasonic Toughbook CF-54 dokáže uspokojit potřeby v oblasti výzkumu a vývoje, diagnostické požadavky automobilového odvětví a profesionálních služeb, požadavky pracovníků technických služeb při údržbě a opravách v terénu, potřeby mobilních pracovníků, jako jsou pojišťovací a finanční poradci, architekti a stavební dozor na staveništi, státní zaměstnanci a pracovníci zajišťující veřejnou bezpečnost. 

Panasonic

Nejnovější notebook Panasonic Toughbook CF-54 přináší vyšší výkon s nižší spotřebou energie než jeho konkurenti v kategorii s procesorem 6. generace Intel Core i5-6300U vPro (3 MB cache, 2,4 GHz až 3,0 GHz s technologií Intel Turbo Boost). Zlepšený grafický výkon je zajišťován vestavěným procesorem Intel HD Graphics 520 GPU. Full HD verze zařízení je vybavena profesionální grafickou kartou AMD FirePro M5100 se zvýšeným grafickým výkonem. Komunikační funkce jsou zajištěny prostřednictvím Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN a Bluetooth verze 4.1. 

Kontrastní a jasné displeje

14” displej je dodáván s rozlišením HD (1 366 x 768), Full HD (1 920 x 1 080) nebo Full HD s kapacitním multidotykovým panelem. Přináší zřetelný obraz se zobrazením podrobností, vyžadovaný pracovníky v terénu. 

Nejnovější notebook Toughbook CF-54 je dodáván s kompletní sadou rozhraní, včetně standardního síťového portu, konektorů VGA a HDMI pro projektory a displeje, portu True Serial pro připojení ke starším systémům, portů USB 3.0 a 2.0 a slotem pro kartu SD. Zařízení je dodáváno s dokovacím konektorem pro umístění do vozidla nebo na stůl, volitelnou duální anténou 4G LTE, bezkontaktní čtečkou čipových karet a čtečkou otisků prstů. 

Model HD a modely Full HD (s dotykovým displejem nebo bez) jsou dodávány standardně s 256 GB SSD diskem. Pokud je zařízení vybaveno kamerou, jedná se o webovou kameru s rozlišením 2 megapixely. Snadné použití ve tmě zajišťuje podsvícená klávesnice. 

Přestože se jedná o středně odolné zařízení, je notebook Toughbook CF-54 nejlépe chráněným notebookem ve své kategorii s pláštěm ze slitiny hořčíku na všech stranách, plnohodnotnou ochranou klávesnice a displeje proti polití a krytem se šestiúhelníkovou texturou, který maximálně chrání při nárazu. Dokáže odolat pádu z výšky až 76 cm. Snadnému použití pomáhá i rukojeť pro přenášení. 

S jedinou baterií dokáže tento notebook pracovat až 11 hodin a je vybaven možností výměny baterie za provozu

Cloud22

Dostupnost

Notebook Toughbook CF-54 mk2 je dodáván od konce března 2016.