Hlavní navigace

Nový Xperia Tablet S od Sony

 Autor: Sony
Společnost Sony představuje nový hliníkový tablet Xperia S, odolný proli postříkaní vodou. Tablet kromě klasického použítí naíbízí také funkci univerzálního dálkového ovladače s programováním pro další domácí elektroniku Sony.
Adam Kencki 24. 9. 2012

Sdílet

Společnost Sony představuje nový hliníkový tablet Xperia S, odolný proli postříkaní vodou. Tablet kromě klasického použítí naíbízí také funkci univerzálního dálkového ovladače s programováním pro další domácí elektroniku Sony.

Sony Xperia SV nabídce se objeví také bohatá nabídka příslušenstsví, kolíbek či krytů a stojanů. Nový tablet Xperia S je lehčí a tenčí než předchozí generace.

Díky čtyřjádrovému procesoru Nvidia Tegra 3 je také mnohem výkonnější. Jako operační systém zvolilo Sony osvědčený Android, tentokrát ve verzi 4.0.3., pro který je k dispozici široká nabídka aplikací.

O kvalitní zvuk se stará technologie Sony ClearAudio+, jež upravuje zvuk podle žánru hudby, který zrovna posloucháte.
Tablet je vybaven infračerveným dálkovým ovládáním, díky kterému nemusíte doma ani vstávat z pohovky. Díky funkci Makro si uložíte kombinaci příkazů, ty lze jednoduše vyvolat. Ovládat lze televizor, kabelový přijímač nebo domácí kino.

Sony Xperia S je vybaven širokou škálou multimediálních funkcí a miniaplikací, kterými si můžete zpříjemnit ovládání elektroniky, přehrávání hudby či sociálních sítí. Tablet se bude na českém trhu proávat od poloviny září 2012 za doporučenou cenu 9 999 Kč.

Více informací získáte na oficiálních stránkách tabletu Sony Xperia S.