Hlavní navigace

Nový Xperia Tablet S od Sony

24. 9. 2012

Sdílet

 Autor: Sony
Společnost Sony představuje nový hliníkový tablet Xperia S, odolný proli postříkaní vodou. Tablet kromě klasického použítí naíbízí také funkci univerzálního dálkového ovladače s programováním pro další domácí elektroniku Sony.

Společnost Sony představuje nový hliníkový tablet Xperia S, odolný proli postříkaní vodou. Tablet kromě klasického použítí naíbízí také funkci univerzálního dálkového ovladače s programováním pro další domácí elektroniku Sony.

Sony Xperia SV nabídce se objeví také bohatá nabídka příslušenstsví, kolíbek či krytů a stojanů. Nový tablet Xperia S je lehčí a tenčí než předchozí generace.

Díky čtyřjádrovému procesoru Nvidia Tegra 3 je také mnohem výkonnější. Jako operační systém zvolilo Sony osvědčený Android, tentokrát ve verzi 4.0.3., pro který je k dispozici široká nabídka aplikací.

O kvalitní zvuk se stará technologie Sony ClearAudio+, jež upravuje zvuk podle žánru hudby, který zrovna posloucháte.
Tablet je vybaven infračerveným dálkovým ovládáním, díky kterému nemusíte doma ani vstávat z pohovky. Díky funkci Makro si uložíte kombinaci příkazů, ty lze jednoduše vyvolat. Ovládat lze televizor, kabelový přijímač nebo domácí kino.

ICTZ23

Sony Xperia S je vybaven širokou škálou multimediálních funkcí a miniaplikací, kterými si můžete zpříjemnit ovládání elektroniky, přehrávání hudby či sociálních sítí. Tablet se bude na českém trhu proávat od poloviny září 2012 za doporučenou cenu 9 999 Kč.

Více informací získáte na oficiálních stránkách tabletu Sony Xperia S.