Hlavní navigace

Nový zakřivený monitor Philips

20. 7. 2018

Sdílet

 Autor: Philips
Monitor nabízí zakřivený 27palcový Full HD panel s tenkým rámečkem a technologií Ultra-Wide Color

Na rozdíl od svých předchůdců v řadě E9 nabízí nový 27palový model 278E9 panel s technologií Ultra Wide-Color, která vylepšuje barevné podání. Díky této technologii je zelená přirozenější, modrá hlubší a červená živější. Monitor je vybaven Full HD (1920 x 1080 bodů) panelem s poměrem stran 16:9, s ostrými detaily a vynikajícím kontrastem.

Philips

Monitor Philips 278E9 je vybaven i dalšími funkcemi, jako je například technologie Filcker-Free, která reguluje nepříjemné blikání podsvícení nebo Philips LowBlue Mode, který využívá chytrý software pro snížení vyzařování škodlivého modrého světla. Dále nabízí nový model i funkce EasyRead pro čtení dokumentů jako na papíře, SmartImage pro snadné nastavování monitoru a SmartContrast pro maximální úrovně černé.

Philips 278E9 je vybaven zakřiveným VA panelem s poloměrem zakřivení 1800R pro maximální ponoření do dění. Technologie Philips VA panelů používá vysoký statický kontrast pro co nejvěrnější podání obrazu a široké pozorovací úhly (178° / 178°). Navíc, díky AMD FreeSync technologii, nabízí 278E9 hladký obraz bez trhání i při vysoce akčních scénách. A pro doplnění hloubky zážitku je monitor vybaven sadou zabudovaných vysoce kvalitních reproduktorů.

Nový Philips 278E9 je tenčí a elegantnější než kdykoli předtím - ze tří stran ultra tenký rámeček, elegantní černé provedení s broušeným kovovým stojanem (náklon -5°/20°) a přípravou pro VESA držák.

Model 278E9 přichází se všemi potřebnými porty. Jak analogovým VGA, tak digitálním HDMI nebo super rychlým DisplayPortem.

Dostupnost a cena

Philips 278E9 bude dostupný za doporučenou koncovou cenu 7089 Kč (279 eur).