Hlavní navigace

Nvidia Shield TV - revoluce v domácí zábavě?

13. 1. 2017

Sdílet

 Autor: Nvidia
Nvidia představila zbrusu nový model Nvidia Shield TV – streamovací zařízení, které dokáže nabídnout zážitky ve streamování, hraní her a umělé inteligenci.

Nvidia představila zbrusu nový model Nvidia Shield TV – streamovací zařízení, které dokáže nabídnout zážitky ve streamování, hraní her a umělé inteligenci.

Nejnovější Shield nabízí maximální kvalitu obrazu díky podpoře 4K rozlišení, technologie HDR a trojnásobnému výkonu oproti jakémukoliv konkurenčnímu streamovacímu řešení, které je aktuálně na trhu. Díky podpoře služby Amazon Video nabízí Shield největší knihovnu 4K videí – samozřejmě včetně dosavadní podpory ze strany aplikací jako Netflix, YouTube a Google Play Movies.

Streamovací nabídka čítá již tisíce titulů a v nejbližší době ji rozšíří novinky od firmy Ubisoft – Watch Dogs 2, Assassin’s Creed Syndicate, chystaný For Honor a spousty dalších. Nejnovější hry od Ubisoftu budou zároveň dostupné na Shield TV v den vydání jejich PC verze.

Shield rovněž pokračuje v neustálem rozšířování nabídky o zajímavé tituly jako The Witness, Tomb Raider nebo Shadowgun Legends.

Cloud22

V nejbližších měsících bude Shield TV rozšířena o důležité funkce umělé inteligence, které si dávají za cíl transformovat konzumaci domácí zábavy:

  • První hands-free integrace Google Assistant funkcí do televize. Společnost Google optimalizovala ovládání funkce Assistant na televizní obrazovce skrz zvuky a textové odpovědi. Používejte hlasové povely pro hledání obsahu, pauzování videa a jeho přetáčení místo zmáčknutí tlačítka.
  • Technologie SmartThings Hub dovoluje, aby se Shield napojil na více než 200 zařízení v chytré domácnosti.

Shield TV bude dostupný od 16. ledna za cenu 5999 Kč, v balení se nachází dálkové ovládání a herní ovladač. Shield Pro bude dostupný o několik dnů později a nabídne zařízení s 500GB diskem, herním ovladačem a dálkovým ovládáním s přípojkou na headset za cenu 8999 Kč.