Hlavní navigace

Obří monitor s pěknou výbavičkou

 Autor: MMD
Společnost MMD uvádí na trh velkoformátový monitor Philips BDM3470UP. Tento 34" (86,7 cm) UltraWide QHD monitor je vybaven širokou škálou funkcí a technologií pro podporu produktivity jak v kanceláři tak doma.
-rd 21. 11. 2018

Sdílet

UltraWide formát 21:9 v kombinaci s CrystalClear Quad HD 3440 x 1440 bodovým rozlišením, dodává panoramatický obraz do nejemnějších detailů. Kvalitu obrazu vylepšuje i použití IPS panelu, který nabízí barevné podání a ostrost zobrazení.

Monitor nabízí i široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, díky kterým je možno sledovat obraz bez zkreslení téměř z jakékoliv pozice. Zajímavou vlastností modelu Philips BDM3470UP je technologie SmartUniformity, která se stará, aby nedocházelo k fluktuacím v barevném podání a jasu monitoru.

Funkce MultiView dává možnost k monitoru připojit různá zařízení a sledovat tak obsah z vícero zdrojů současně.

Monitor je vybaven SmarErgoBase stojanem, který umožňuje nastavit ideální výšku, náklon, natočení monitoru nebo jeho obrácení do vertikální polohy, díky funkci pivot. Navíc je vybaven rychlými USB 3.0 porty, HDMI pro maximální univerzálnost a kvalitními stereo reproduktory.

Monitor Philips BDM3470UPje již na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 16 739 Kč.