Hlavní navigace

Océ představilo novou velkoformátovou tiskárnu ColorWave 600

25. 10. 2008

Sdílet

V uplynulém týdnu uvedla společnost Océ svoji nejnovější velkoformátovou tiskárnu Océ ColorWave 600, která používá patentovanou technologii Océ CrystalPoint.

V uplynulém týdnu uvedla společnost Océ svoji nejnovější velkoformátovou tiskárnu Océ ColorWave 600, která používá patentovanou technologii Océ CrystalPoint.

Slavnostní launch se nesl ve sportovním surfařském duchu a všech 125 účastníků se mohlo v průběhu živé prezentace na přesvědčit, co všechno tiskárna zvládne za 20 minut. Tiskla se čárová grafika v různých datových a rozměrových formátech, architektonická vizualizace, mapa Austrálie na Tyvek, ortofoto snímek, poster aj.

Některé výkresy byly na přání zákazníka online poskládány. Vlastní prezentace byla doplněna o ilustrativní videa, vysvětlující názorně v čem spočívají specifika celého tiskového procesu.

Océ ColorWave 600 je založená na Océ Crystal Point technologii, která používá k tisku tonerové perly. Tato technologie kombinuje možnosti ze světa toneru a inkoustu v novém konceptu s důrazem na ekologickou stránku.

S rychlostí až 31 sekund za A0, šestirolovou kapacitou a šířkou 42", návinem až 200 m a vysokou kvalitou barevného tisku na obyčejná a recyklovaná média je podle slov výrobce ColorWave 600 údajně nejproduktivnější barevnou velkoformátovou tiskárnou na světě.
Tisky jsou stabilní a voděodolné, vhodné pro použití v terénu pro širokou škálu aplikací, od CAD výkresů, přes GIS až po POP/POS aplikace.

Nejvýznačnější charakteristiky nového modelu jsou:
  • údajně nejproduktivnější barevná velkoformátová tiskárna
  • tisk na obyčejný papír- suché výtisky ihned k použití
  • možnost až 6 rolí s návinem 200 metrů
  • technologie Océ CrystalPoint
  • vodě a otěru odolné výtisky

 

Byl pro vás článek přínosný?