Hlavní navigace

Océ zve k návštěvě digitální budoucnosti

V týdnu od 25. do 28. září 2012 otevře společnost Océ dveře návštěvníkům akce „Océ Production Printing drupa Follow-up Event“, v rámci které představí průmyslová řešení pro oblast digitálního tisku proměnných dat, nakladatelskou činnost a obalový trh.
Océ ČR 6. 9. 2012

Sdílet

Společnost Océ, mezinárodní lídr v oblasti řízení a správy dokumentů a člen skupiny Canon Group, oznámila, že bude ve druhé polovině září prezentovat komplexní řešení pro různé tržní segmenty ve svém předváděcím centru v Poingu u Mnichova. Show nechá nahlédnout do nových technologií, substrátů, trendů a obchodních modelů. Akce je následníkem veletrhu drupa a bude zaměřena zejména na průmyslová digitální tisková řešení ohlášená na mezinárodním veletrhu tiskových médií.

Portfolio Océ pro jednotlivé tržní segmenty
„Paralelně s veletrhem drupa jsme zde v Poingu představili fantastické nové produkty a technologie,“ uvádí Sebastian Landesberger, Executive Vice President Commercial Printing. „Nyní je čas našim zákazníkům a návštěvníkům akce drupa Follow-up Event ukázat přidanou hodnotu komplexních řešení Océ v různých tržních segmentech. Mohou sdílet své zkušenosti a profitovat z této příležitosti v oblasti vysokorychlostního tisku.“

Océ uvede nejrychlejší technologii s tekutými tonery v oboru, zaměřenou na obalový průmysl
Technologie Océ InfiniStream je srovnatelná s ofsetem z hlediska kvality, produktivity a škály potisknutelných médií a navíc přidává flexibilitu digitálu. Je založena na nových homogenních barvivech a na mokrém přenosu obrazu bez působení tepla. Obě tyto inovace jsou příčinou vysoké produktivity, špičkové tiskové kvality a zlepšené provozní nákladovosti. Nová digitální tisková architektura s využitím tekutých tonerů byla vyvinuta na základě ověřené ofsetové technologie – systém barevníků, zobrazovací válec a gumou potažený přenášecí válec – to vše umožňuje tisk na standardní ofsetové potahované i nepotahované papíry se vzhledem a kvalitou ofsetových tisků. Koncept modulárních tiskových věží umožňuje využít rychlosti až 120 m/min při šíři tisku 28“ (711 mm), což vede k produkci až 14.400 listů B2 (resp. 7.200 listů B1) za hodinu. Díky bezešvým tiskovým válcům a zobrazovacímu procesu v reálném čase je možné tisknout plně variabilní délky formátů, včetně 70x100 cm, nebo listy formátu B1.

Dosaženy strategické milníky aliance
V rámci rozvíjející se aliance se společností manroland web systems bylo vyvinuto zařízení pro dokončování knih a signatur za tiskárnu Océ JetStream® mono. Se svou vysokou mírou automatizace a centrálním kontrolerem na bázi formátu JDF/JMF nabízí tento systém vysokou produktivitu a snadnost použití.

Tiskárny Océ

Value Added Packaging days podporované aliancí PrintCity
Packaging (obalová technika) je nejrychleji se rozvíjejícím trhem digitálního tiskového průmyslu. Digitální tisk je, díky své schopnosti efektivního tisku malých a středních úloh, mikro-zónových a individualizovaných obalů v krátké dodací době, jevištěm pro nejzajímavější obchodní modely v obalovém průmyslu. Návštěvníci předváděcího centra Océ v Poingu se budou moci seznámit s ukázkami kreativních obalů a vzorků navržených pro vlastníky značek, konvertory, obaláře a grafické designery. Budou moci konzultovat se specialisty přidanou hodnotu různých obalových technik včetně použití nejmodernějších laků a fólií.

Dny o přidané hodnotě v obalovém průmyslu jsou podporovány aliancí PrintCity. Společně s partnery projektu, společnostmi Bobst, Eltosch, Esko, Kurz, manroland web systems, Merck, Metsä Board a WEILBURGER Graphics, bude společnost Océ sdílet znalosti a nejlepší praktické zkušenosti v tomto oboru.

Océ Publishing Days
Ve dnech 26. – 27. 9. mohou návštěvníci Océ Publishing Days poznat experty na digitální tisk novin a knih, mluvit s partnery dodávajícími tiskové substráty a dokončovací systémy a dozvědět se o nejnovějších trendech a řešeních v oblasti nakladatelské činnosti. Budou mít možnost si ověřit hodnotu kompletního řetězce produkčního digitálního workflow. Mohou diskutovat obchodní novinky dozvědět se více o hyper-lokální produkci novin, či webovském obchodním modelu produkce knih s nákladem jeden kus.

Vystavované systémy
Produktová řada tiskáren Océ ColorStream 3000 s novými tiskárnami Océ ColorStream 3200, Océ ColorStream 3700 a Océ ColorStream 3900, kombinuje ve své třídě nejlepší flexibilitu produkce a efektivitu s možností výběru z rychlostí 48 až 127 m/min pro opravdu vysoká zatížení. To umožňuje poskytovatelům tisku přejít na plně digitální barevný tisk jejich vlastním tempem. S rychlostmi až do 1.714 stran A4/min se nový JetStream 1900 perfektně hodí do oblasti barevného transakčního tisku a tisku direct mailů, stejně jako je vhodný pro tisk novin a knih. Navíc nabízí přizpůsobit na nejmenším půdorysu. S rychlostí 200 m/min produkuje Océ JetStream 3000 více než 11.000 třicetišestistránkových novin formátu tabloid během osmihodinové směny a ve vynikající kvalitě. S rychlostí více než 4.000 stran A4/min umožňuje i plnobarevnou kustomizaci transakčních a direct mailingových aplikací. Prezentována bude také kombinace ofsetových a digitálních technologií určená pro digitální knižní produkci: kombinace 30“ digitální tiskárny Océ JetStream 4300 mono a dokončovacího řešení pro knihy a signatury společnosti man roland web systems. A zejména bude představena revoluční technologie Océ InfiniStream, která změní způsob, jakým jsou skládané kartony produkovány digitálně.