Hlavní navigace

Ocenění pro diktafony Philips

21. 9. 2015

Sdílet

 Autor: Philips
Philips získal ocenění iF Design Award za diktafon Voice Tracer 2500

 

Speech Processing Solutions získala na letošním udílení cen iF Design Award 2015 ocenění za vysoce kvalitní design. Digitální diktafony Voice Tracer Philips, které přináší kvalitní záznam zvuku na cestách, konferenci, přednášce či při záznamu poznámek navíc vynikají svým tvarem a designem, který ocení nejen profesionálové v oboru.   Philips

Philips Voice Tracer 2500 získal na letošním prestižním udílení cen iF Design Award 2015 ocenění za kvalitní a dokonalý design. Digitální diktafon Voice Tracer 2500 byl vybrán z 4 783 produktů z více než 50 zemí světa mezinárodní porotou složenou z 53 odborníků v oboru, kteří udělovali iF ocenění za prvotřídní design.

Pro vysoce kvalitní záznam nabízí Philips širokou řadu profesionálních digitálních diktafonů Voice Tracer. Diktafony DVT2500/2700 jsou vybaveny minimálně dvěma vestavěnými stereofonními mikrofony a díky barevnému displeji lze digitální diktafon jednoduše a intuitivně ovládat. Čistou zvukovou stopu zajišťuje funkce AutoAdjust+ diktafonu DVT4000, která snižuje nežádoucí šum na pozadí. Pro záznam zvuku z větší dálky poslouží inovativní technologie nahrávání s funkcí AutoZoom+ (automatické zaostření) diktafonu DVT6000, které se přesně zaměří na hlas řečníka. Naopak v případě nahrávání jednání je vhodný mikrofon pro nahrávání schůzek 360° u diktafonu DVT8000. Stačí ho postavit na stůl a on zaznamenává všechny hlasy z každého směru. Letošní rok se rozšiřuje řada digitálních diktafonů Voice Tracer Philips o dvě novinky, a to diktafon DVT1300 a DVT1500, které nabízí kvalitní zaznamenávání zvuku, snadné a intuitivní ovládání a díky své nižší ceně se mohou stát výborným pomocníkem pro studenty.