Hlavní navigace

Ocenění pro Xperii X10 mini

Evropská asociace pro spotřební elektroniku EISA ocenila Sony Ericsson Xperia X10 mini za kompaktní design a výkonné funkce.
Jan Kovář 17. 8. 2010

Sdílet

Mobilní telefon Sony Ericsson Xperia X10 mini získal ocenění „Evropský mobilní telefon 2010-2011“ od Evropské asociace pro spotřební elektroniku EISA (European Imaging and Sound Association). O vítězi bylo rozhodnuto s ohledem na „výjimečné propojení kompaktních rozměrů s širokou nabídkou výkonných funkcí“.

Editoři 50 odborných časopisů z celé Evropy zvolili Sony Ericsson Xperia X10 mini mobilním telefonem číslo jedna především díky stylovému designu, kompaktním rozměrům a snadnému ovládání pouze jednou rukou. Ocenění tohoto telefonu tak navazuje na předešlý úspěch, který Xperia X10 mini zaznamenala získáním prestižní ceny Red Dot Product Design Award 2010.

V oficiálním prohlášení asociace EISA porotci uvedli: „Xperia X10 mini od společnosti Sony Ericsson je opravdu malý a stylový mobilní telefon. Nabízí přitom vysoký výkon a mnoho užitečných funkcí včetně GPS, Wi-Fi, podpory sítí 3G či pětimegapixelového fotoaparátu s bleskem. Telefon je založen na platformě Android a svým uživatelům přináší výhody mnohem větších přístrojů, přestože rozměry jeho dotykového displeje jsou 2,55“ (6,48 cm). Díky malým rozměrům i hmotnosti a široké škále barevných krytů zaujme tento chytrý telefon muže i ženy zároveň.“

skoleni31_1

Sony Ericsson Xperia X10 mini

Sony Ericsson Xperia X10 mini Pro