Hlavní navigace

Ochranný stojánek a kryt AnyAngle pro iPad

19. 11. 2014

Sdílet

 Autor: Logitech
Společnost Logitech představila nejnovější přírůstek do své nabídky produktů pro tablety – ochranné pouzdro se stojánkem Logitech AnyAngle, jenž v jakémkoli úhlu podepře váš iPad Air 2 a všechny modely řady iPad mini.

Společnost Logitech představila nejnovější přírůstek do své nabídky produktů pro tablety – ochranné pouzdro se stojánkem Logitech AnyAngle, jenž v jakémkoli úhlu podepře váš iPad Air 2 a všechny modely řady iPad mini.

Logitech AnyAngle

Pouzdro Logitech AnyAngle se od jiných odlišuje jedinečnou konstrukcí stojánku – má integrovaný skrytý pant, jenž tablet iPad podepře v jakémkoli úhlu v rozmezí 50 stupňů a pevně jej v daném úhlu udrží, aniž by iPad padal nebo sklouzával. Stojánek se plně rozloží zpoza zadní strany iPadu, přičemž respektuje a dovytváří jeho čistý minimalistický vzhled jak při postavení na výšku, nebo je-li položen naplocho pro čtení. K zadní straně iPadu stojánek přidržují magnety a pomáhají uchovat nastavený úhel rozevření stojánku i během přemístění iPadu, takže jej může vzít a přenést jinam, a přitom daný úhel zůstane zachován.

Pouzdro má pogumovaný rámeček, jenž pomáhá chránit iPad před náhodnými nárazy a upuštěním. Magnety skryté v přední části zajišťují pevné uzavření pouzdra a chrání displej vašeho iPadu před poškrábáním a rozbitím. Zadní část pouzdra je průhledná, takže ponechává vyznít design iPadu a přitom jej chrání před škrábanci.

Očekává se, že pouzdro se stojánkem Logitech AnyAngle bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání od listopadu 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 1 659 Kč.