Hlavní navigace

Odolný podnikový tablet Samsung Galaxy Tab Active

14. 11. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung
První tablet značky Samsung vyvinutý speciálně pro podnikatelské prostředí bude již příští týden dostupný na českém trhu. K dostání bude ve verzi WiFi i LTE.

 

První tablet značky Samsung vyvinutý speciálně pro podnikatelské prostředí bude již příští týden dostupný na českém trhu. K dostání bude ve verzi WiFi i LTE.

Tablet Samsung Galaxy Tab Active nabízí funkce založené na výkonu, odolnosti a zabezpečení. Vyznačuje se odolným, přenosným provedením, které zahrnuje ochranný kryt, robustní stylus C Pen či vyměnitelnou baterií.

Tablet Samsung Galaxy Tab Active podporuje platformu Samsung KNOX, která zajišťuje komplexní mobilní zabezpečení tím, že uchovává aplikace a data v zabezpečeném prostoru. Tablet je chráněný také proti vnějším vlivům ‒ je odolný proti vodě a prachu dle certifikace IP67 a díky odolnému anti-shock krytu odolá pádu z výšky 1,2 metru. V horní části ochranného krytu je umístěný robustní stylus C-Pen, který umožňuje ovládat zařízení s 8palcovým WXGA displejem i v pracovních rukavicích.

baterie s životností až 10 hodin. V případě potřeby umožňuje navíc tato odnímatelná baterie rychlou a snadnou výměnu za novou. Aby tablet vydržel opravdu dlouho, má také režim maximální úspory energie. Vestavěná koncovka POGO pro nabíjení zabraňuje poškození micro-USB konektoru a zároveň umožňuje nabít několik zařízení současně. K tabletu je možné si přikoupit také LAN/USB Hub adaptér (ET‑UP900UBEGWW), a tím získat dva USB porty a jeden Ethernet port pro připojení síťového kabelu (RJ45).

Součástí Galaxy Tab Active je 3,1MPix fotoaparát s automatickým ostřením a NFC technologie šetřící čas při komunikaci a řízení pracovního procesu. Bezpečný, snadný a rychlý přístup k technické podpoře kdekoliv a kdykoliv získávají uživatelé prostřednictvím služby Smart Tutor.

Tablet Samsung Galaxy Tab Active bude k dostání od příštího týdne ve Značkových prodejnách Samsung a u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 11 599 Kč (verze WiFi) a 14 599 Kč za verzi s LTE připojením.