Hlavní navigace

Oficiální aplikace Youtube pro iPad a iPhone 5

9. 12. 2012

Sdílet

 Autor: Apple/pcadvisor.co.uk
Vzhledem k probíhajícímu „rozvodu“ Google a Apple nebyly všechny známé a námi oblíbené aplikace na zařízeních Apple nějakou dobu dostupné nebo nefungovaly tak, jak bychom si přáli. Naštěstí se to pomalu mění a i pro iPad je již dostupná nová aplikace Youtube

Vzhledem k probíhajícímu „rozvodu“ Google a Apple nebyly všechny známé a námi oblíbené aplikace na zařízeních Apple nějakou dobu dostupné nebo nefungovaly tak, jak bychom si přáli. Naštěstí se to pomalu mění a i pro iPad je již dostupná nová aplikace Youtube.

Hlavní změnou je zrychlené nahrávání videí, podpora prodlouženého displeje iPhone 5 nebo integrace s AirPlay. Google se stará, protože podle statistik si lidé až čtvrtinu videí přehrávají na mobilních zařízeních. Nová aplikace Youtube se objevila na AppStore poté, co Apple odstranil podporovanou verzi populární aplikace s updatem iOS 6.0. Aplikace vypadá na displeji iPadu velmi hezky, dobře se s ní pracuje. I když vypadá jinak, než Youtube, na jaké jsme bylo zvyklí, nikdo nebude tápat. Stahujte zde: