Hlavní navigace

Oficiální chladič 2. generace procesorů AMD Ryzen Threadripper

31. 8. 2018

Sdílet

 Autor: Cooler Master
Cooler Master Wraith Ripper byl specificky navržen, aby odvedl až 250 W tepelného výkonu procesoru

Chladič Wraith Ripper disponuje dvěma oddělenými věžemi (radiátory) a sedmi trubicemi (heatpipes) zaručujícími pokročilý odvod tepla a velkou styčnou plochu optimalizovanou pro procesor AMD Ryzen Threadripper. Pod speciálním krytem Wraith Armor pomáhajícím proudění vzduchu a mezi oběma chladicími věžemi se skrývá 120mm ventilátor MasterAir Pro, který aktivně nasává a tlačí vzduch skrze radiátory a tím zachovává tepelnou integritu a maximalizuje výkon procesoru. 

Cooler Master

Snadná instalace

Systém instalace chladiče Wraith Ripper je nejjednodušším pro uchycení TR4. Čtyři dlouhé šrouby jdoucí od shora chladiče až na samou bázi umožňují jeho snadné upevnění bez nutnosti složitě manipulovat v blízkosti procesoru. V návaznosti na snadný systém ukotvení poskytuje chladič zároveň dostatek prostoru pro paměti.

Podsvícení a design

Střídmý černý design chladiče obohacuje nastavitelné RGB LED podsvícení jdoucí ve dvou liniích od báze napříč chladičem a vrchní kryt s AMD Ryzen Threadripper logem. Uživatelům je prostřednictvím dostupného softwaru Wraith Ripper umožněno nastavení rychlosti, barev a různých režimů podsvícení.

Cloud22

Dostupnost a cena

Cooler Master Wraith Ripper bude v Evropě k dispozici od 27. září 2018 za doporučenou koncovou cenu 119 euro s DPH.