Hlavní navigace

Oficiální reklama na Samsung Galaxy Book

27. 3. 2017

Sdílet

 Autor: Samsung
Samsung Galaxy Book měl svou premiéru na veletrhu MWC 2017 v Barceloně, který byl celkově na tablety hodně zaměřen. Jedná se o výkonný tablet s operačním systémem Windows 10 a klávesnicí.

Samsung Galaxy Book měl svou premiéru na veletrhu MWC 2017 v Barceloně, který byl celkově na tablety hodně zaměřen. Jedná se o výkonný tablet s operačním systémem Windows 10 a klávesnicí. 

Je dostupný ve dvou provedeních s displejem o velikosti 10,6 a 12 palců. Prodává se s dotykovým perem S Pen. Na videu je vidět, jak vypadá Book uvnitř, že má tělo z hliníku a aktivní chlazení. 

Book se bude prodávat jako tablet s WiFi nebo WiFi a LTE, vždy s klávesnicí a dotykovým perem. Cena zatím nebyla oznámena, ale dá se očekávat, že Samsung Book bude stát cca 800 až 1000 dolarů (nejlepší verze i více). Desetipalcová verze využívá procesoru Intel Core m3 se dvěma jádry a taktem 2,6 GHz, 4 GB operační paměti RAM a nabízí 64 GB na úložišti. Rozlišení displeje je Full HD. 

Větší verzi pohání procesor Intel Core i5, 8 GB RAM a nabídne až 256 GB na SSD disku. Také displej je jiný, v tomto případě se jedná o AMOLED HDR displej.