Hlavní navigace

OpenStack Day míří do Prahy

24. 5. 2016

Sdílet

 Autor: Fotolia © ra2 studio
Konference OpenStack Day, podle pořadatelů nejdůležitější letošní akce v oblasti open source cloud computingu v České republice, se koná 8. června 2016 v Praze v prostorách DOX. Pořádá ji společnost tcp cloud a účastní se jí i členové nadace OpenStack.

Konference OpenStack Days přinášejí možnost setkat se na různých místech po světě s cloudovými  architekty, softwarovými inženýry a vedoucími vývoje cloudů, získávat nové poznatky v této oblasti a také nalézt nebo uskutečnit nové obchodní příležitosti.

OpenStack Day konference se organizuje především pro IT profesionály, CEO a CTO IT podniků, obchodní manažery i studenty a pro všechny, kteří se zajímají o inovativní řešení v oblasti cloudových technologií.  Více informací naleznete na stránkách openstackdayprague.eu.

Koordinátorem akce je společnost tcp cloud působí v oblasti poskytování služeb jako „Infrastructure as Code”, což zahrnuje privátní cloudové platformy, IoT řešení (OpenStack, Kubernetes, OpenContrail) nejenom na českém trhu, ale i v zahraničí.

Jedním z prezentujících na této konferenci bude její CTO Jakub Pavlík jako člen OpenContrail Advisory Board, která určuje směřování tohoto celosvětového projektu.