Hlavní navigace

Optická myš s životností 20 milionů kliknutí

9. 5. 2016

Sdílet

 Autor: ASUS
ASUS představil novou verzi herní myši ROG Sica s bílou povrchovou úpravou Glacier White a vylepšenými spínači Omron.

ROG Sica je herní myš pro praváky i leváky optimalizovaná pro hráče MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) her bez ohledu na jejich preferovaný způsob držení. Novinka je vybavena dvěma nezávislými tlačítky doplněnými o jedno rolovací kolečko sloužící rovněž jako další tlačítko. Vylepšené provedení se snadno vyměnitelnými paticemi se spínači uživatelům umožňuje přizpůsobení odporu při kliknutí. Levé a pravé tlačítko je odděleno od hlavního těla, což zkracuje zdvih a zajišťuje lepší ovladatelnost a odezvu.

ASUS

ROG Sica má optický senzor s rozlišením 5 000 DPI, které hráči mohou nastavovat v krocích po 50 DPI a dosáhnout tím optimální přesnosti. Díky rychlosti pohybu 330 cm za sekundu a zrychlení 30 G dokážete s pomocí myši zaútočit na nepřítele rychle a přesně. Myš disponuje pozlaceným konektorem USB 2.0 a kluznou teflonovou plochou s minimálním třením.

ROG Sica má levé a pravé tlačítko umístěny mimo hlavní tělo myši. Kliknutí proto nevyžaduje takovou sílu a k aktivaci tlačítka stačí o mnoho menší zdvih, čímž je dosaženo rychlejší a příjemnější odezvy.

K dispozici je také vlastní software Armoury, kde lze upravovat nastavení funkcí tlačítek, nastavení výkonu a světelné efekty loga ROG. ROG Sica má také vestavěnou flash paměť, která slouží k ukládání vašich oblíbených profilů. 

Cloud22

Cena a dostupnost 

ROG Sica v bílém provedení se v ČR a SR prodává za 1 399 Kč, resp. 49,99 euro s DPH.