Hlavní navigace

Osmipalcový NextBook s IPS displejem za hubičku

29. 5. 2013

Sdílet

 Autor: Conquest
ConQuest entertainment rozšiřuje nabídku Android tabletů značky NextBook na českém trhu o model Premium 8 IPS. Novinka běží na operačním systému Android 4.1 Jelly Bean. O plynulý běh systému a aplikací se pak stará dvoujádrový procesor a 1 GB operační paměti.

ConQuest entertainment rozšiřuje nabídku Android tabletů značky NextBook na českém trhu o model Premium 8 IPS. Novinka běží na operačním systému Android 4.1 Jelly Bean. O plynulý běh systému a aplikací se pak stará dvoujádrový procesor a 1 GB operační paměti.

nextbook Premium 8Nový Android tablet je opět postaven na dvoujádrovém procesoru Cortex A9 taktovaném na frekvenci 1,5 GHz. Operační paměť typu DDR3 má velikost 1 GB a přítomný je také grafický akcelerátor Mali se dvěma jádry. Interní paměť má kapacitu 8 GB, která je rozšiřitelná o dalších 32 GB díky micro SD slotu. Jako operační systém byl zvolen Android 4.1 Jelly Bean.

K připojení k internetu poslouží bezdrátový Wi-Fi modul b/g/n. Na boku přístroje naleznete, micro USB port, 3,5 jack pro sluchátka, vstup pro nabíjení, čtečku paměťových karet microSDHC a nakonec také HDMI port s podporou rozlišení
až 1080p.

webcast

IPS displej je 8“ s rozlišením1024 x 768 pixelů. Výhodou nového modelu je pouze 8,9 mm tenký profil a elegantní broušený povrch na zadní straně. Stejně jako všechny předchozí NextBook tablety je i tento dodáván s ochrannou pošetkou. Jako volitelné příslušenství je k dispozici obal, který je kompatibilní s modelem NextBook Trendy 8. 

Doporučená cena modelu NextBook Premium 8 IPS je stanovena na 3.990 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?