Hlavní navigace

Pamatujete si na novou českou strategii Last Train Home? Vývojáři se pochlubili datem vydání a hratelným demem

11. 10. 2023

Sdílet

Nová česká strategie Last Train Home pojednávající o životě československých legionářů v nehostinné Sibiři dostala své datum vydání a bezplatné hratelné demo. Start hry je stanoven na 28. listopadu a už nyní je možné na Steamu stáhnout demo hry.

Pár měsíců zpět jsme na našem portále psali o nové strategické hře Last Train Home od brněnského vývojářského studia Ashborne Games, která pojednává o životě československých legionářů v 1. světové válce. Nyní se vývojáři pochlubili datem vydání, který připadl na 28. listopadu tohoto roku ve verzi pro PC.

Last Train Home je nová strategická hra pojednávající o životě československých legionářů Přečtěte si také:

Last Train Home je nová strategická hra pojednávající o životě československých legionářů

Společně s datem si Ashborne Games připravilo pro fanoušky i bezplatné demo, díky kterému si hru můžete osahat. Demo hry je možné už nyní stáhnout na Steamu a jeho dohrání vám zabere přibližně 5 až 7 hodin. Samotní vývojáři upozorňují, že se jedná o demo verzi hry, která může obsahovat bugy a jsou velmi rádi za jakoukoliv objektivní zpětnou vazbu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Kmenový redaktor webu Cnews, kde se zaměřuje především na recenze hardwaru. Pro PCWorld sleduje novinky ze všech možných IT oblastí.