Hlavní navigace

Panasonic a TV Nova spouští novou videopůjčovnu VOYO

21. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Panasonic
Společnosti Panasonic ve spolupráci s televizí Nova oznámil otevření nové online videopůjčovny VOYO v prostředí internetové služby Viera Connect.

Jste-li majitelem některého z televizorů či BD přehrávačů Panasonic, které novou službu podporují, máte důvod k radosti. Na VOYO.cz naleznete kromě jiného především zdarma přístupný kompletní videoarchiv televize Nova. Ten byl k dispozici pro majitele zařízení Panasonic již dříve, ovšem po zaplacení budou mít také nově možnost sledovat předpremiérové díly seriálů z produkce TV Nova, jako je Expozitura, Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti či Comeback.

V samotné videopůjčovně pak naleznete zatím asi 80 titulů filmů společností CET21, Bontonfilm a Hollywood Classic Entertainment, a tato nabídka se bude neustále rozšiřovat. Některé tituly jsou zdarma, za jiné zaplatíte od 26 do 80,- Kč. A to pomocí SMS. Poté získáte 48hodinový přístup k právům na sledování vybraného filmu či pořadu, který v tomto časovém rozmezí můžete zhlédnout, kolikrát chcete.

ICTS23

Mezi nejsledovanější patří třeba akční sci-fi Soudný den nebo předpremiérové díly Expozitury. Kromě mobilního telefonu, kterým odešlete SMS pro zaplacení, nepotřebujete pro filmový zážitek už nic jiného než dálkový ovladač.

Další novinkou serveru VOYO.cz je také možnost předplatného. Po zaplacení 189,- Kč měsíčně budete mít neomezený přístup k archivu TV Nova zcela bez reklam. Registrovaní uživatelé navíc budou moci sledovat videoarchiv v rozlišení HD (720p).