Hlavní navigace

Panasonic v Amsterdamu: Dálkově ovládané kamery

2. 2. 2013

Sdílet

 Autor: Panasonic
Společnost Panasonic představila na veletrhu ISE 2013 v Amsterdamu novou sérii dálkově ovládaných kamer pro ucelené IP řešení.

První z modelů nese název AW-HE120. Jedná se o kompaktní SD/HD kameru, která podporuje rozhraní SDI i HDMI. Kromě toho ji lze jednoduše připojit do počítačové sítě formou „Plug and Play“. Díky různým barevným variacím můžou zákazníci využít kamerový systém AW-HE120 v prakticky jakémkoliv prostředí.

Panasonic AW-HE120

Dále Panasonic uvedl novinku v podobě cenově dostupné kamery pro přenášení videa skrze IP. Jde o model AW-HE2. Ten disponuje 14megapixelovým snímačem typu 1/4.73 MOS, který pořizuje záznamy ve velmi vysokém rozlišení. Kamera je vybavena elektronicky řízeným zoomem i polohováním, v základním provedení naleznete také HDMI konektor. Jako výstupy si uživatelé mohou zvolit různé HD/SD formáty až po Full HD (1080p).

K představeným novinkám patří také série integrovaných HD kamer AW-HE60. Ty jsou vybaveny Full HD snímačem typu 1/3 MOS. Podle konkrétního typu si můžete vybrat HDMI či SDI výstup.

Zdroj: TZ Panasonic