Hlavní navigace

Panasonic Viera G3 s nahráváním na SDXC

20. 12. 2010

Sdílet

 Autor:
Panasonic představil nové modely televizorů řady G3, které nabídnou možnost přímo nahrávat na vysokokapacitní SDXC paměťové karty.

Společnost Panasonic je známa především svými plazmovými (PDP) televizory, nicméně zaujmout umí i LCD modely. To je případ nové řady televizí Viera G3, konkrétně zatím zastoupené 42“ (101cm) modelem TH-L42G3 s Full HD rozlišením 1920x1080 bodů.

Televize s plným LED podsvícením (z toho lze usuzovat na zařazení do vyšší třídy) nabízí vedle možnosti nahrávat na externí USB disk i přímý záznam na SD, SDHC či SDXC karty. SDXC karty jsou nejnovějším typem SD karet s kapacitou až 64 GB na jedno magnetické médium. Záznam je možný ve standardní i high-definition rozlišení, přičemž v HD je možné uložit na 64GB kartu 5 až 8 hodin komprimovaného videa.

Nahrávání na SDXC by měli mít i nové chystané televizory Panasonic řady X3.

Panasonic Viera TH-L42G3 nabízí i Viera Link, podporu AVCHD, DLNA a dalších technologií. Novinka TH-L42G3 byla oznámena pro japonský trh, nicméně je pravděpodobné, že modelů Panasonic s možností přímého záznamu na SDXC karty se dočkáme i v nových evropských typech Panasonic.

ICTZ23

Panasonic Viera TH-L42G3

Panasonic Viera X3