Hlavní navigace

Panasonic začal v Evropě prodávat televizory GT50 a VT50

15. 5. 2012

Sdílet

 Autor:
Panasonic začal v Evropě a Spojených státech prodávat své nové high-endové plasmové televizory GT50 a VT50, které jsou poháněny dvoujádrovým procesorem.

Nové televizory Panasonicu pro tento rok se začaly prodávat již v březnu, high-endové plazmy se však na pulty obchodů dostávají až nyní. Novou vlajkovou lodí je model VT50, který přichází na novém Infinite Black Ultra panelu a s obrázkovým systémem 2500 FFD (focused field drive). Za zmínku stojí také aktualizovaná Smart TV platforma s dvoujádrovým procesorem a aktivní 3D technologie. O příčku níž pak stojí model GT50, jenž se odlišuje pouze tím, že je postaven na Infinite Black PRO panelu. Celkově se nová řada televizorů od Panasonicu vyznačuje minimalistickým designem, který by měl zapadnout do každého moderního obývacího pokoje.

VT50 i GT50 umožňují díky aplikaci Viera Remote PRO streamovat obsah z televizoru přímo do tabletu nebo chytrého telefonu. Panasonic poukazuje také na možnost připojit k TV externí kamerku pro Skype. Televizory jsou dostupné v různých velikostech až do úhlopříčky 65 palců. Panasonic slibuje hlubší černé barvy, lepší výkon v osvětlených místnostech a menší spotřebu energie, než kdy dříve.