Hlavní navigace

Party audiosystém Panasonic SC-UA30

27. 11. 2018

Sdílet

 Autor: Panasonic
Na český trh dorazil kompaktní audiosystém SC-UA30, první zástupce nové generace party reproduktorů Panasonic

Nový party systém Panasonic SC-UA30 představuje all-in-one řešení pro intenzivní zábavu. V jediném těle je vestavěn zesilovač o výkonu 300 W RMS, šest reproduktorů, dva bassreflexy, ovládací panel, konektory pro připojení USB disku a dvou mikrofonů pro karaoke, Bluetooth a volitelné stylové osvětlení. Konstrukce s výškovými reproduktory umístěnými v čele i bocích produkuje z jednoho místa rovnoměrné ozvučení celého prostoru v rozsahu 180°. Díky kompaktnímu a lehkému provedení můžete vzít tento party systém kamkoli s sebou. 

Panasonic

Předností nového party systému Panasonic je téměř neomezená konektivita, která umožňuje reprodukci libovolného hudebního doprovodu vašich večírků. Kromě USB zdířky a Bluetooth je k dispozici volně stažitelná aplikace Panasonic Max Juke, s jejíž pomocí můžete jednoduše využít nastavení úrovně výšek a basů i řadu DJ funkcí, jako například nahrání krátkých sekvencí a jejich následné přehrávání ve smyčce. Aplikace nabízí zároveň sofistikovaný hudební přehrávač s možností tvorby playlistů a přehrávání zvuku z YouTube. Samozřejmostí zůstává možnost využití populárních streamovacích služeb, jako Spotify, Tidal či Apple Music.

Pro večírky ve stylu karaoke jsou k dispozici dva konektory pro připojení mikrofonů s možností zařazení efektního echa a propracované funkce Full Karaoke, která umožňuje potlačit v nahrávce z libovolného zdroje původní vokály a pomáhá hlídat rychlost zpěvu.  

O působivou a zároveň masivní zvukovou kulisu se starají dva středobasové reproduktory o průměru 13 cm a čtyři výškové měniče o průměru 4 cm instalované do čela a boků systému. To vše doplňují dva 13 cm bassreflexy pro intenzivní zdůraznění hlubokých tónů. Tato konstrukce zajišťuje stejnou kvalitu reprodukce v celém ozvučeném prostoru a umožňuje dosáhnout velmi výrazného basového základu. 

Dostupnost a cena

Nový party systém Panasonic SC-UA30 je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 5 990 Kč.