Hlavní navigace

PCS nabízí lokalizované produkty Kaspersky řady 2011

10. 9. 2010

Sdílet

Společnost PCS, distributor Kaspersky Lab, uvedla na trh české verze produktů Internet Security a Anti-Virus řady 2011. Nové verze se doškalo také řešení pro zabezpečení smarphonů Kaspersky Mobile Security 9.

Internet Security a Anti-Virus 2011 mají oproti předešlým verzím nabízet např. propracovanější proaktivní ochranu v reálném čase, virtuální klávesnici nebo miniaplikaci Windows Gadget. Dostupné je i vylepšené skenování zranitelností operačního systému a nainstalovaných aplikací.

Balík Internet Security 2011 navíc obsahuje funkce Safe Run pro bezpečné spouštění webových stránek a aplikací  (sand box) a Safe Surf (webový štít), oproti minulým verzím rozšižuje možnosti rodičovské kontroly a nově nabízí fukci System Watcher, která monitoruje systémové události na základě chování programu.

Nová verze Mobile Security, jež je určena pro operační systémy Symbian a Windows Mobile (aktuálně je podporováno více než 300 typů mobilních telefonů), obsahuje vedle základních funkcí typu antivir, firewall nebo antispam také řadu dalších funkcí zaměřujících se především na ochranu před zneužitím dat (kontakty, SMS zprávy, firemní data).

Díky fukci Anti-Theft lze telefon vzdáleně zablokovat nebo v případě jeho ukradení veškerá data smazat. Funkce GPS Find zase pomůže přístroj nalézt, pokud je ztracen nebo ukraden, zároveň je tato funkce obsažena v rodičovské kontrole pro rychlé zjištění polohy dítěte.

skoleni

Po výměně SIM karty Kaspersky Mobile Security 9 zablokuje přístroj a informuje majitele o nově používaném čísle i poloze přístroje.

Funkce Ochrana soukromí umožňuje majiteli ukládat kontakty do blacklistů nebo whitelistů, blokovat nevyžádané hovory a SMS zprávy a některé kontakty ukládat v utajeném režimu.