Hlavní navigace

Pestrobarevné disky Verbatim

 Autor:
Společnost Verbatim představila druhou generaci svých Micro USB disků s bohatou nabídkou pestrých barev i kapacit.
Karel Krutý 25. 1. 2010

Sdílet

Micro USB disky jsou vyráběné prostřednictvím technologie System-in-Package (SiP), která integruje elektronické součástky v jednom zapečetěném pouzdře. Díky tomu jsou tyto disky odolné vůči prachu, vodě i statickým výbojům a představují jedny z nejmenších a nejspolehlivějších USB disků Verbatim.

S pomocí malého lanka, které je rovněž součástí balení, lze Micro USB disk snadno připevnit například k mobilnímu telefonu nebo kroužku na klíče. Takto lze mít disk stále po ruce, aniž by hrozilo jeho zapomenutí na pracovním stole nebo poškození při trochu drsnějším zacházení.

Vybírat lze mezi žlutou, zelenou, modrou, růžovou a oranžovou barvou. Přesněji všechny tyto barvy jsou určitě k dostání v kombinaci se 4GB diskem, ostatní velikosti jsou jen v černé - alespoň zatím.

Všechny Micro USB disky od Verbatimu podporují operační systémy Windows (včetně Windows 7), Mac a Linux. Díky tomu jsou schopné přenášet data mezi různými platformami a systémy. Cena se pohybuje od 260 korun za 2GB disk až po 1040 korun za 16GB, cena za největší 32GB verzi nebyla zatím stanovena.

Verbatim Micro USB