Hlavní navigace

Phablet pro velké ruce: Xiaomi Mi Max

23. 5. 2016

Sdílet

 Autor: Xiaomi
Nejsme sice ve SmartWorldu fanoušky telefonů s velkými displeji (není třeba rozebírat), ale nevadí nám o nich psát. Telefon s velkým displejem, o kterém budeme psát dnes, nese logo čínské společnosti Xiaomi.

Nejsme sice ve Smart Worldu fanoušky telefonů s velkými displeji (není třeba rozebírat), ale nevadí nám o nich psát. Telefon s velkým displejem, o kterém budeme psát dnes, nese logo čínské společnosti Xiaomi.

Jmenuje se Mi Max a má displej s (nesmyslnou) úhlopříčkou 6,4 palce a rozlišením Full HD. Jedná se o zařízení střední třídy. Uvnitř se nachází procesor Qualcomm Snapdragon 650. K dispozici budou dvě varianty se 2 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro ukládní dat, a také 3 GB paměti RAM a 32 GB pro ukládání dat.

Co se kamery týče, je zde senzor s rozlišením 16 megapixelů na zadní straně a 5 megapixelů má přední kamera. Nechybí technologie LTE, WiFi, Bluetooth 4.1, GPS/Glonass. Operačním systémem je MIUI 8, což je vlastně převlečený Android 6.0 Marshmallow. Pokud se vám tento smartphone líbí, můžete si ho zakoupit skrze internetový obchod Gearbest.com.