Hlavní navigace

Phablety Lenovo Phab 2 a Phab 2 Plus

31. 3. 2017

Sdílet

 Autor: Lenovo
Nový Phablet Lenovo Phab 2 zaujme dominantním 6,4palcovým HD IPS displejem. Jeho zadní fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů.

Nový Phablet Lenovo Phab 2 zaujme dominantním 6,4palcovým HD IPS displejem. Jeho zadní fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů.

O zvuk se stará technologie Dolby 5.1 Audio Capture spolu s trojicí integrovaných mikrofonů a systémem potlačení okolního hluku. Všechny pořízené fotografie a videozáznamy se zároveň dají přetvářet díky kombinaci různých efektů rozšířené reality, jako je virtuální prostředí nebo kreslení přímo do snímků.

Srdcem Phabletu je čtyřjádrový procesor doplněný o 3 GB operační paměti a 32 GB úložného prostoru rozšiřitelného pomocí microSD karty.

Zadní 13MPx fotoaparáty modelu Phab 2 Plus se zvýšenou světelností jsou vybaveny laserovým ostřením a profesionálním obrazovým procesorem Milbeaut pro rychlejší zpracování zachycených momentů.

Prvky rozšířené reality si užijí také uživatelé se slabostí pro hry. Z jakékoliv místnosti v bytě se jedním kliknutím stane virtuální hřiště či aréna s mimozemskými protivníky. Stejně snadno budou moci uživatelé chovat také virtuálního domácího mazlíčka, kterého si kdykoliv mohou vzít kamkoliv s sebou.

Cloud22

Dostatečný výkon pro veškeré aplikace zajistí osmijádrový procesor v kombinaci s 3GB operační pamětí, 32GB rozšiřitelným úložištěm a vysokokapacitní baterií. Veškeré fotografie, hry i videa je možné prohlížet na 6,4palcovém Full HD displeji se zakřiveným ochranným sklem Gorilla Glass. O zvuk se podobně jako u modelu Phab 2 postará technologie Dolby Atmos.

Phablety Lenovo Phab 2 a Lenovo Phab 2 Plus jsou u nás dostupné ve zlatém či šedém provedení za cenu od 5 499 Kč, respektive od 7 999 Kč.