Hlavní navigace

Philips BDM3470UP Barvy a komfort ve velkém formátu

 Autor: Philips
Velkoformátový monitor Philips BDM3470UP je vybaven širokou škálou funkcí a inovativních technologií
Radek Kubeš 3. 12. 2018

Sdílet

Technologie CrystalClear a IPS panel přinášejí živé barvy a ostrý obraz, přičemž funkce UltraWide MultiView nabízí dostatek místa pro práci i zábavu. Bohatá výbava portů dělá z připojení různých zařízení hračku a díky SmartErgoBase stojanu si každý uživatel najde optimální pracovní polohu.

Philips

Philips BDM3470UP má jUltraWide formát 21:9 a CrystalClear Quad HD rozlišení (3 440 x 1 440 bodů). Kvalitu obrazu vylepšuje i použití IPS panelu, který nabízí vynikající barevné podání a ostrost zobrazení. Zajímavou vlastností modelu Philips BDM3470UP je technologie SmartUniformity, která se stará, aby nedocházelo k fluktuacím v barevném podání a jasu monitoru a zaručuje tak, že fotografové, grafici, designéři a všichni ostatní profesionálové se můžou spolehnout na věrnost barev svého obrazu.

Uživatelé monitoru Philips BDM3470UP využijí všech jeho možností díky řadě funkcí, které ulehčují práci. Pro maximální pohodlí při práci je monitor vybaven SmarErgoBase stojanem, který umožňuje nastavit ideální výšku, náklon, natočení monitoru nebo jeho obrácení do vertikální polohy, díky funkci pivot. Navíc je vybaven rychlými USB 3.0 porty, HDMI a stereo reproduktory.

Dostupnost a cena

Monitor Philips BDM3470UP je na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 16 739 Kč (659 euro).