Hlavní navigace

Philips představuje nové kapesní projektory

3. 5. 2012

Sdílet

 Autor: Philips
Společnost Philips ukázala nové modely kapesních projektorů PPX2230 a PPX2330, které jsou určeny pro snadné přenášení, potažmo uživatele, kteří často cestují.

S pomocí obou nových projektorů lze promítat obsah třeba na párty, ale i na firemních akcích v místnostech, které nejsou vybaveny dedikovaným prezentačním systémem. Projektory obsahují vestavěný multimediální přehrávač s pamětí a vlastní akumulátor, díky čemuž pro přehrávání videa nepotřebujete kromě samotného projektoru vůbec nic.

Obě novinky, jež jsou k dispozici ve velikostech rovnající se velikostem běžných smartphonů, zobrazují obsah v širokoúhlém formátu, konkrétně v rozlišení 640 x 360 bodů o úhlopříčce až 1,5 metru (60 palců). Zařízení jsou vybavena LED diodou se svítivostí 30 lumenů a životností až 30 tisíc hodin, výsledný obraz lze zaostřit manuálně.

Projektory disponují USB portem a čtečkou karet micro SD/SDHC, vestavěný akumulátor má udávanou životnost na jedno nabití 1,5 hodiny. Dražší model PPX2330 je navíc vybaven A/V výstupem pro přímé připojení herní konzole, s kompatibilitou i se zařízeními společnosti Apple.

Model PPX2230 se prodává za 6 490,- Kč včetně DPH, doporučená cena modelu PPX2330 je pak 6 990,- Kč včetně daně.