Hlavní navigace

Philips rozšiřuje řadu displejů E9

16. 3. 2018

Sdílet

 Autor: MMD
Monitory Philips nové série E9 přináší elegantní design a Full HD rozlišení

Všechny modely nové série E9 přichází s 27palcovým IPS panelem, který zaručuje široké pozorovací úhly. Na rozdíl od standardních TN panelů nabízí IPS vynikající obraz a přesné podání barev. To se hodí nejen domácím uživatelům pro prohlížení fotek, sledování filmů nebo brouzdání po webu, ale i profesionálům, kteří požadují přesnost barev a rovnoměrné podsvícení. Technologie Ultra-Wide Color obdařila monitory série E9 zvláště širokým barevným gamutem pro přirozeně vypadající barvy. Navíc dostává z Full HD rozlišení 1920x 1080 bodů maximální detaily, jas i kontrast pro obraz, který vypadá téměř jako živý. Díky technologii Flicker-Free, která reguluje podsvícení a snižuje nepříjemné blikání panelů, jsou šetrné i k lidskému oku. Navíc jsou vybaveny softwarovým LowBlue módem pro snížení škodlivého modrého světla. 

MMD

Nová série E9 pokračuje v tradici inteligentního designu, který přinesl sérii Philips E-line hodně úspěchů. Dostupné jsou v lesklém černém provedení s elegantním kovovým podstavcem. Všechny tři 27palcové modely jsou vybaveny super tenkým panelem, který má tloušťku pouhých 9,94 mm, technologií AMD FreeSync, která synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickou kartou, pro nerušený zážitek z hraní i rychlých her. Monitory navíc mají minimalistický rámeček. Jejich použití je skutečně univerzální, od profesionálních aplikací až po hraní her. Vyrobeny jsou z materiálů přátelských k životnímu prostředí, které splňují přísné mezinárodní standardy. Neobsahují rtuť ani olovo a jsou dodávány ve 100% recyklovatelném balení. Navíc se vyznačují nízkou spotřebou energie.

Bezproblémové připojení

Díky HDMI portu připojíte nové modely série E9 jak k běžnému PC, tak k řadě jiných zařízení jako jsou set-top boxy, DVD přehrávače, kamery atd. Model 276E9QJAB je navíc vybaven i DisplayPortem pro bleskově rychlý přenos dat a zabudovanými stereo reproduktory. 

Dostupnost a cena

Full HD modely Philips 276E9QDSB, 276E9QJAB a 276E9QSB budou k dispozici na trhu začátkem března 2018 za doporučenou koncovou cenu 4 809 Kč (189 €). Následovat budou 23,8” plochý Full HD v květnu a 21,5” Full HD model v červenci. Philips také vyvinul tři zakřivené modely série E9 – 31,5” Full HD a QHD model a 27” Full HD, které se na trhu objeví v květnu 2018.