Hlavní navigace

Pioneer představil domácí kino s Wi-Fi Blu-ray 3D přehrávačem

28. 7. 2012

Sdílet

 Autor: Pioneer
Společnost Pioneer představila nové domácí kino s Wi-Fi Blu-ray 3D přehrávačem s označením HTZ-BD32. Stát bude okolo 10 000 Kč.

HTZ-BD32 nabídne Wi-Fi Blu-ray 3D přehrávač, šest reproduktorů, které umí vytvořit nefalšovaný 5.1kanálový zvuk, a mnoho dalších funkcí. Systém obsahuje dva (9,7 x 9,7 cm) přední reproduktory, jeden (30 x 8,9 cm) centrální reproduktor, dva (9,7 x 9,7 cm) postranní reproduktory a 250W subwoofer. HTZ-BD32 podporuje Dolby TrueHD, DTS-HD, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, Virtual 3D sound, stejně jako technologii Pioneer Advanced Sound Retriever, jež se snaží o to, aby i kompresované audio soubory uživateli nabídly co možná nejlepší kvalitu zvuku.

Domácí kino podporuje přehrávání Blu-ray 3D, Blu-ray DVD, AVC, SACD, CD a nabídne dva HDMI vstupy. Potěší také zabudované Wi-Fi, DLNA 1.5, Bluetooth a podpora služeb jako YouTube, Picasa a Netlfix, stejně jako Pandora Internet Radio. Systém je opatřen dokem pro iPod/iPhone, předním USB portem a funkcí Karaoke. Pioneer poukazuje také na rychlost celého domácího kina - HTZ-BD32 se údajně zapne a načte disk jen ve zlomku času, který k tomu potřebují starší Blu-ray přehrávače. Pioneer HTZ-BD32 bude na trhu co nevidět dostupný za 499 dolarů (cca 10 000 kč).