Hlavní navigace

Počítač převlečený za mobil – Zebra TC25

7. 5. 2018

Sdílet

 Autor: Zebra
Zebra začíná prodávat mobilní telefon TC25 se zabudovaným skenovacím zařízením a s baterií dlouhé výdrže.

Zebra Technologies začala prodávat smartphone, kterému ale říká mobilní počítač TC25.

TC25 je robustní smartphone vhodný zejména pro pracovníky, kteří pracují v terénu a potřebují mít doklad o doručení. Telefon zároveň umožňuje hlasovou komunikaci, sledování, navigaci a zasílání zpráv. Obsahuje také funkci zasílání dat do vašeho backendového systému v reálném čase.

Počítač je navržen tak, aby fungoval i v extrémních povětrnostních podmínkách. Jeho čirá obrazovka o průměru 4,3 palce je při jasném slunečním světle v externím prostředí snadno čitelná, stejně tak se přizpůsobí interiéru u zákazníka.

TC25 se vyrábí se dvěma různými zařízeními pro skenování, přičemž obě zajišťují vysoce kvalitní skenovací výkon.

Technologie 2D rychlého čtení čárových kódů společnosti Zebra je všesměrová (bez požadovaného zarovnání) a dokáže přesně zachytit jakýkoli tištěný 1D a 2D čárový kód v prakticky jakýchkoli podmínkách, stejně jako elektronické 1D a 2D čárové kódy zobrazené na smartphonu nebo jiné obrazovce.

ICTS23

Expresní komunikační nástroj Zebra Workforce Connect Push-To-Talk Pro nabízí funkci walkie-talkie, která umožňuje pracovníkům v terénu bezproblémové spojení, neboť můžou okamžitě komunikovat mezi sebou, s dispečery nebo se svými nadřízenými a poskytovat tak kvalitní zákaznický servis.

K počítači je možné přidávat nejrůznější příslušenství. Například díky technologii Bluetooth 4.1 je snadné připojit bezdrátový headset, bezdrátový procesor s kreditními kartami, bezdrátovou mobilní tiskárnu pro tištění účtenek, etiket či jiných dokumentů a další přídavná zařízení.