Hlavní navigace

Počítačová sestava pro práci s multimédii

11. 5. 2016

Sdílet

 Autor: HAL3000
Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou sestavu HAL3000 Intel Media Creation

HAL3000 Intel Media Creation vznikla ve spolupráci se společností Intel jako standard určený pro pohodlnou práci s multimediálními soubory. Práce s videi je především o práci s objemnými video soubory vyžadující rychlý a výkonný hardware. HAL3000 Intel Media Creation je proto vybavena silným čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7-6700 založeným na moderní architektuře Skylake, která má pozitivní vliv na zrychlení zpracování multimediálních souborů využívajících nejnovější video a audio kodeky. Vysoký výkon pro svižný a plynulý střih videí poskytne grafická karta GeForce GTX 950. Díky této grafické kartě si přijdou na své i nároční uživatelé pracující s grafikou a fotografiemi, karta totiž podporuje široké možnosti pro připojení profesionálních kalibrovaných monitorů.

HAL3000

Rychlost, výkon a kapacita jsou pro práci s videi velice důležité a tak je sestava HAL3000 Intel Media Creation vybavena SSD diskem Intel 535 pro systém a programy, 16GB rychlých paměťových modulů RAM DDR4 běžících na frekvenci 2 133 MHz a sekundárním diskem WD pro hotové projekty o celkové kapacitě 2 TB.

Celá sestava je navržena pro plynulou práci s multimédii, s ohledem na nízkou spotřebu elektrické energie a na tichý provoz. Díky tomu sestava nebude rušit ani při náročnější práci v plné verzi multimediálního softwaru od společnosti Magix, který je dodáván spolu se sestavou a umožní využít potenciál počítače při práci s multimédii.


Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 je 33 490 s DPH.