Hlavní navigace

Podnikový tablet GoClever Insignia 1010 Business s Win 8.1

3. 9. 2014

Sdílet

 Autor: GoClever
Společnost GoClever představuje plně vybavený podnikový tablet s hardwarovou klávesnicí a operačním systémem Windows 8.1.

Společnost GoClever představuje plně vybavený podnikový tablet s hardwarovou klávesnicí a operačním systémem Windows 8.1 

Nová Insignia 1010 Business od společnosti GoClever je tablet s operačním systémem Windows 8.1, doplněný softwarovým balíčkem MS Office 365 Personal (licence pro jeden rok), se čtyřjádrovým procesorem Intel ATOM Z3740D a klávesnicí, která slouží zároveň jako kryt tabletu.

GoClever Insignia 1010 Business usnadňuje práci s dokumenty MS Office, jako je Word, Outlook a PowerPoint. Další úkoly a požadavky jako e-mail, prohlížení webu, videokonference (tablet je vybaven dvěma vestavěnými kamerami 2 mpix).

GoClever Insignia 1010 BusinessGoClever Insignia 1010 Business podporuje technologii Intel Wireless Display, která umožňuje bezdrátový přenos obrazu displeje tabletu na kompatibilní externí obrazovky, jako je například monitor, televize či projektor. Takto je možné promítat například obchodní prezentace přímo na velké projekční plochy konferenčních místností nebo sledovat filmy a videa doma na velké televizní obrazovce.

Samotné zařízení nabízí multidotykový displej IPS s velikostí 10,1" a poměrem stran 16:10 s rozlišením 1280 x 800. Uvnitř tabletu je procesor Intel Atom Z3740D s frekvencí 1,33 GHz, která může dosáhnout až 1,83 GHz díky technologii Turbo Boost. Tablet je dále vybaven integrovaným grafickým procesorem Intel HD a 2GB pamětí RAM DDR3. Na vnitřní paměť eMMC lze uložit 32 GB dat. Paměť může být rozšířena externí kartou MicroSD (až 64 GB).

Konfigurace je završena baterií s kapacitou 8000 mAh (což je dostatečné pro zhruba 6 hodin práce) a porty microUSB 2.0 OTG, které podporují mnoho periferních zařízení včetně 3G modemu. Tablet dále obsahuje port miniHDMI, reproduktory a reproduktorový výstup. Výrobce nezapomněl na bezdrátová připojení pomocí modulů Wi-Fi (b/g/n) a Bluetooth.

GoClever Insignia 1010 Business je k dostání prostřednictvím distributorů a vybraných prodejců a také ve vybraných internetových obchodech za 7 999 Kč. Na zařízení je poskytována dvouletá záruka (včetně 12 měsíců servisní služby door-to-door).