Hlavní navigace

Polovina populace pod T-Mobila 3G

29. 6. 2011

Sdílet

 Autor:
T-Mobile v černu pokryl 3G signálem 26 nových měst a 63 menších obcí, nabízí i týden na vyzkoušení zdarma.

I v červnu T-Mobile pracoval na rozšíření své sítě zpřístupnění rychlého internetu, oblast pokrytí nově zahrnuje 26 měst a 63 menších obcí, celkově 50,33 % populace. Všechny vysílače postavené operátorem T-Mobile mají vylepšenou technologii HSPA+, za pomoci vhodných koncových zařízení jsou tedy schopny přinést uživatelům nejrychlejší datové přenosy v Česku.

Mezi největší města, kde se obyvatelé mohou od června těšit na nejrychlejší datové připojení, patří například Litoměřice, Havlíčkův Brod, Vyškov, Benešov, Český Krumlov nebo třeba Ústí nad Orlicí.

Další vysílače přibyly také v rámci spolupráce na rozšíření 3G sítě se společností Telefónica Czech Republic. Do skupiny sdílených měst se tak nově zařadilo Velké Meziříčí, Pacov, Týnec nad Sázavou
a Kamenice nad Lipou.

Zákazníci stále mohou sílu pokrytí a rychlost přenosu zdarma vyzkoušet. Operátor nabízí zapůjčení datové SIM karty s balíčkem Internet na cesty včetně USB modemu Huawei E 1823, který podporuje technologii HSPA+ na 7 dní oproti vratné záloze ve výši 2000 Kč.