Hlavní navigace

Poskytujte jednoduše technické informace v různých formátech a jazycích

2. 10. 2007

Sdílet

Adobe Technical Communication Suite, což je integrované řešení pro vytváření, údržbu a publikování technických informací a výukových materiálů v různých formátech a jazycích, uvedla na trh společnost Adobe Systems.

Adobe Technical Communication Suite, což je integrované řešení pro vytváření, údržbu a publikování technických informací a výukových materiálů v různých formátech a jazycích, uvedla na trh společnost Adobe Systems.
Nová sada obsahuje RoboHelp 7, nástroj pro vytváření systémů nápovědy, dále FrameMaker 8, Adobe Captivate 3 a Adobe Acrobat 3D verze 8.
„Sada programů Technical Communication Suite poskytuje všechny nástroje, které vydavatelé potřebují k povýšení technické dokumentace na další úroveň s podstatně zlepšenými pracovními postupy a bohatými funkcemi, jako je video, animace, 3D a podpora pro Unicode.“ řekl Naresh Gupta, viceprezident pro tisk a klasické publikování u Adobe.
Software RoboHelp 7 přináší nové funkce umožňující autorům technické dokumentace vytvářet, spravovat a publikovat materiály pro nápovědy začleněné do programů. Poprvé mohou autoři snadno aktualizovat své systémy on-line nápovědy s použitím informací vytvořených v programu FrameMaker 8 bez toho, aniž by museli importovat soubory při každé aktualizaci. Nové vydání také podporuje Unicode pro publikování ve více jazycích.
Automatizace s průvodci a předlohy témat umožňují uživatelům zařadit standardní i rozšířené funkce nápovědy, mezi které patří obsahy, rejstříky, slovníky pojmů, grafiky, zvuky, videa, simulace a navigace. Autoři mohou generovat více různých obsahů a používat podmíněné tagy, položky rejstříků, složky a přizpůsobit výstup pro specifické účely a formáty, jako je HTML, Adobe PDF a FlashHelp.
RoboHelp 7 také podporuje rozhraní MDI (Multiple Document Interface), umožňující snadné kopírování a vkládání úprav v různých tématech. Mezi další nové funkce patří nové a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, vylepšení editoru HTML a vylepšené funkce pro navigaci a hledání.
Sada Adobe Technical Communication Suite bude dostupná pro Microsoft Windows Vista a Windows XP koncem října 2007 za odhadovanou koncovou cenu 51 850 Kč.