Hlavní navigace

Přeber si to

12. 7. 2010

Sdílet

 Autor:
Mafiánskému bossovi začalo tak trochu harašit a jeho cvokař se bojí, že to nepřežije. Jakou psychologickou radu byste dali člověku, který své problémy řeší pistolí a cementem?

Přeber si to
(Analyze This)


Komedie/Krimi, USA 1999

Hrají: Robert De Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow

Režie: Harold Ramis

Info o filmu (distributor): Mafiánskému bossovi začalo tak trochu harašit a jeho cvokař se bojí, že to nepřežije. Jakou psychologickou radu byste dali člověku, který své problémy řeší pistolí a cementem? V tomto zábavném mafiánském hitu se Robert De Niro a Billy Crystal sešli s Lisou Kudrow a režisérem a scenáristou Haroldem Ramisem (Caddyshack, Bláznivá dovolená), aby vám udělali komediální nabídku, kterou nedokážete odmítnout. Robert De Niro v roli mocného, ale nejistého gangstera obratně paroduje celou řadu svých předchozích zločineckých postav. Crystal hraje jeho psychoterapeuta, který má jen několik dní na to, aby vyřešil emocionální krizi svého pacienta a opět z něj udělal šťastného, duševně vyrovnaného gangstera. Ti dva tvoří dokonalý komicko-mafiánský tým..

Bonusy:
• Komentář Harolda Ramise
• Komentář Billyho Crystala a Roberta De Nira
• Nepovedené záběry

Zvuková verze/formát: čeština (DD 5.1) angličtina (5.1 DTS-HDMA), portugalština (DD 2.0), španělština (DD 5.1), ruština (DD 5.1), italština (DD 5.1), němčina (DD 5.1), francouzština (DD 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, ruské, španělské, švédské, portugalské, finské, holandské, dánské, chorvatské, bulharské, rumunské, norské, italské, hebrejské, francouzské, anglické, italské a německé pro neslyšící

Délka: 104 min.

7.6. – videopůjčovny
16.6. – prodej
Doporučená cena 699 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze