Hlavní navigace

Prediktivní obnovu dat pro VMware, prý jako první, představil Symantec

8. 9. 2011

Sdílet

Technologii V-Ray, která poskytuje organizacím lepší přehled o fyzických a virtuálních prostředích v rámci jednoho zálohovacího řešení, představila společnost Symantec.

Vylepšený Backup Exec 2010 tak bude podporovat i nedávno představený VMware vSphere 5 a umožní propojení se Symantec ApplicationHA pro předvídání a spouštění aplikací obnovy v případě, že ApplicationHA nedokáže vyřešit selhání aplikace.

To dává IT administrátorům pocit jistoty při rozšiřování VMware, protože nyní mohou eliminovat nákladné výpadky kritických aplikací ve virtuálních prostředích.

skoleni

Technologie V-Ray v Backup Exec obsahuje i novou možnost ověření  virtuálního stroje, který umožňuje správcům snadno vyřešit problémy se zálohováním pomocí ověřování obnovitelnosti záloh v prostředí VMware prostřednictvím propojení s administrátorskou konzolí VMware vCenter Server.

Technologie V-Ray pro Backup Exec poskytuje zálohování a virtualizovanou správu a jednodušší procesy pro obnovu dat a aplikací. Navíc dává administrátorům přehledný pohled na všechny zálohy, takže mohou nastavit celý systém zálohování nebo si zvolit pouze jednotlivé objekty pro obnovu z fyzických nebo virtualizovaných prostředí.