Hlavní navigace

Představujeme phablet Lenovo K5 Note

26. 7. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo představuje smartphone Lenovo K5 Note. V těle z broušeného kovu skrývá osmijádrový procesor s 3GB operační paměti.

Lenovo představuje smartphone Lenovo K5 Note. V těle z broušeného kovu skrývá osmijádrový procesor s 3GB operační paměti.

Lenovo K5 Note je vybaven (až příliš velkým?) 5,5palcovým Full HD IPS displejem, technologií Dolby Atmos a audio kodekem Wolfson. Baterie má kapacitu 3500 mAh.

O plynulý chod se stará osmijádrový procesor a operační paměť s kapacitou 3 GB. Dostatek místa pro fotografie, videa a dokumenty zajistí vnitřní 32GB úložiště, které je možné pomocí microSD karty rozšířit až na 128 GB. Nechybí ani snímač otisků prstů. Lenovo K5 Note podporuje také využití dvou SIM karet najednou.

special_kyberutoky

Novinka je dostupná ve zlatém (bronzovém) a stříbrném barevném provedení. Tělo má vytvořené z broušeného kovu, který je odolný proti poškrábání. Přední 8Mpx a zadní 13Mpx jsou vybaveny pětidílnou čočkou. Uživatelé navíc mohou pořízené snímky okamžitě sdílet se svými přáteli na sociálních sítích díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Smartphone Lenovo K5 Note je a našem trhu dostupný za cenu od 6 499 Kč