Hlavní navigace

Premiéra hybridu Asus PadFone 2 se nezadržitelně blíží!

4. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Asus
Italské zastoupení společnosti Asus již začalo rozesílat pozvánky na tiskovou konferenci, na které bude oficiálně představena druhá generace populárního tabletosmartphonu s názvem Asus PadFone 2

Italské zastoupení společnosti Asus již začalo rozesílat pozvánky na tiskovou konferenci, na které bude oficiálně představena druhá generace populárního tabletosmartphonu s názvem Asus PadFone 2.

Po internetu již dělší dobu kolují některé informace, my dnes můžeme alespoň potvrdit zprávy o baterii nového PadFonu. Jen pro připomenutí uvádíme, že premiéra se uskuteční 16. října v Tchaj peji a také v Miláně.

Z prozatím dostupných informací vyplývá, že by druhý PadFone měl být vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snaddragon S4, 2 GB operační paměti a IPS+ displejem s úhlopříčkou 4,7 palce a rozlišením 1280 x 720 pixelů. Na zadní straně bude k dispozici fotoaparát a kamera s rozlišením 13 MP. Baterie má mít kapacitu 2140 mAh a její součástí má být také čip, umožňující komunikaci prostřednictvím technologie NFC.Nebude chybět ani možnost ychlého LTE připojení.

skoleni

Do premiéry zbývá už jen 12 dní. Je možné, že nás Asus ještě překvapí čímsi nečekaným? Například design přístroje ještě není znám. Zdalipak bude PadFone 2 rozměrově menší?