Hlavní navigace

Premiéra hybridu Asus PadFone 2 se nezadržitelně blíží!

4. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Asus
Italské zastoupení společnosti Asus již začalo rozesílat pozvánky na tiskovou konferenci, na které bude oficiálně představena druhá generace populárního tabletosmartphonu s názvem Asus PadFone 2

Italské zastoupení společnosti Asus již začalo rozesílat pozvánky na tiskovou konferenci, na které bude oficiálně představena druhá generace populárního tabletosmartphonu s názvem Asus PadFone 2.

Po internetu již dělší dobu kolují některé informace, my dnes můžeme alespoň potvrdit zprávy o baterii nového PadFonu. Jen pro připomenutí uvádíme, že premiéra se uskuteční 16. října v Tchaj peji a také v Miláně.

Z prozatím dostupných informací vyplývá, že by druhý PadFone měl být vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snaddragon S4, 2 GB operační paměti a IPS+ displejem s úhlopříčkou 4,7 palce a rozlišením 1280 x 720 pixelů. Na zadní straně bude k dispozici fotoaparát a kamera s rozlišením 13 MP. Baterie má mít kapacitu 2140 mAh a její součástí má být také čip, umožňující komunikaci prostřednictvím technologie NFC.Nebude chybět ani možnost ychlého LTE připojení.

soutez_casestudy

Do premiéry zbývá už jen 12 dní. Je možné, že nás Asus ještě překvapí čímsi nečekaným? Například design přístroje ještě není znám. Zdalipak bude PadFone 2 rozměrově menší?
Byl pro vás článek přínosný?