Hlavní navigace

Prémiové smartphony z rodiny Moto Z

14. 12. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Smartphony Moto Z a Moto Z Play jsou oficiálně dostupné v České republice

Rodina produktů Moto Z přichází s celou řadou doplňků Moto Mods, jež umožňují proměnit chytrý telefon přesně v takové zařízení, jaké zrovna potřebujete.

Lenovo

Připojení doplňků Moto Mods je velmi jednoduché. Magneticky se přicvaknou k telefonu a sada aktuálně dostupných Moto Mods bude navíc kompatibilní i s budoucími generacemi telefonů Moto Z.

Nový smartphone Moto Z je odolný, a přesto se svým 5,2mm profilem tenký. Vyroben je z nerezové oceli a kvalitního hliníku, který se používá na výrobu vojenských letadel. Vybaven je 13Mpx fotoaparátem s vysokým rozlišením, optickou stabilizací obrazu a laserovým automatickým zaostřením. Přední 5Mpx fotoaparát disponuje širokoúhlým objektivem.

Moto Z Play je smartphone vyvedený v tenkém a lehkém designu s pevným hliníkovým rámem. Nabízí až 50 hodin provozu na jedno nabití a je tak produktem značky Moto s nejdelší výdrží baterie. Díky technologii TurboPower ho lze navíc velmi rychle znovu nabít: až na 9 hodin za pouhých 15 minut. Smartphone má 16Mpx fotoaparát s laserovým automatickým zaostřením a širokoúhlý přední fotoaparát s LED bleskem.

S přídavnou baterií Incipio off GRID Power Pack okamžitě získáte 22 hodin výdrže navíc. Hasselblad True Zoom Moto Mod zase vašemu telefonu přidá pokročilé zobrazovací schopnosti. S desetinásobným optickým zoomem a xenonovým bleskem se stačí jen soustředit na požadovaný záběr. Fyzické závěrky a ovládací prvky zoom navíc zaručují lepší manipulaci. Jako bonus získáte volný přístup k softwaru Hasselblad PHOCUS pro jednodušší editaci a co nejvyšší kvalitu výstupu.

Přídavný reproduktor JBL SoundBoost. Dodáván je se dvěma 3W vestavěnými reproduktory, které vám umožní vychutnat si stereo hudbu ve vysoké kvalitě.

Projektor Insta-Share Moto Mod promění jakýkoliv povrch v 70palcovou obrazovku a vy si můžete naplno užívat své oblíbené videoklipy, filmy, nebo fotografie.

Dostupnost a cena

Nový smartphone Moto Z je na českém trhu k dostání za cenu od 16 999 Kč včetně DPH.

Chytrý telefon Moto Z Play je k dispozici za 12 999 Kč s DPH.

Přídavná baterie Incipio Moto Mod je dostupná za cenu 2 299 Kč s DPH. Reproduktor JBL SoundBoost je k dispozici za 3 199 Kč s DPH. Doplňky Hasselblad True Zoom Moto Mod i projektor Insta-Share Moto Mod jsou dostupné za cenu 8 999 Kč včetně DPH.