Hlavní navigace

Prémiový smartphone Huawei Ascebd D2 je dostupný v České republice

6. 5. 2013

Sdílet

 Autor: Huawei
Huawei uvádí Superphone se čtyřjádrovým procesorem a 5palcovým Full HD displejem dobrou výdrží baterie, velmi kvalitním fotoaparátem a odolností proti prachu a postříkání vodou.

Společnost Huawei zahajuje od 6. května v České republice prodej smartphonu Huawei Ascend D2, který je nejnovějším modelem řady smartphonů Huawei Ascend. Huawei Ascend D2 pracuje s operačním systémem Android 4.1 a má 5palcový LCD displej FHD IPS+ 443 PPI Super Retina, čtyřjádrový procesor Huawei K3V2 s frekvencí 1,5 GHz a 13 MPx fotoaparát s BSI snímačem a podporou HDR.

Huawei Ascend D2Díky baterii s kapacitou 3000mAh a úsporným technologiím Quick Power Control (QPC) a Automated Discontinuous Reception (ADRX) má Ascend D2 na WCDMA pohotovostní dobu šest dnů.Displej smartphonu disponuje rozlišením 1920 x 1080 bodů a hustotou 443 PPI. Chrání ho sklo Corning Gorilla odolné proti poškrábání. Ascend D2 má stupeň odolnosti proti prachu a vodě IPX 5/4 a je dostatečně odolný pro každodenní zacházení.

Huawei Ascend D2 má 13 MPx fotoaparát BSI s technologií snímání detailů a vyšší citlivostí ISO než jiné smartphony v této kategorii. Pro fotografování na profesionální úrovni umožňuje nastavit manuálně barevnou teplotu snímků.

cyber23

Baterie telefonu s kapacitou 3000 mAh je optimalizovaná pomocí technologií na úsporu energie QPC a ADRX. Technologie ADRX zjišťuje a automaticky nastavuje cyklus DRX na základě stavu sítě, a tím snižuje spotřebu energie v pohotovostním režimu o více než 20 %. Díky vlastní rychlonabíjecí technologii Huawei se model Ascend D2 nabije o 30 % rychleji, než trvá nabíjení většiny smartphonů podobných parametrů.

Huawei Ascend D2 má elegantní design s hliníkovým tělem a kovovou konstrukcí. Váží 170 g a měří 9,4 mm. K dostání bude v bílé barvě od 6. května za doporučenou cenu 13 490 Kč vč. DPH.

Byl pro vás článek přínosný?