Hlavní navigace

Přenosný 360° reproduktor audioCube

18. 4. 2016

Sdílet

 Autor: Allocacoc
Holandský výrobce Allocacoc představil další novinku ze svého hranatého portfolia

Ten na první pohled zaujme vzhledem ve tvaru krychle, která poskytuje všesměrový 360stupňový zážitek z hudby. Díky integrované baterii s výdrží až 10 hodin se navíc hodí na venkovní akce, jako jsou pikniky s přáteli či letní zahradní párty. Hravě si poradí také s ozvučením domácnosti při sledování filmu nebo při vaření. AudioCube navazuje na úspěšný design multifunkčních zásuvek PowerCube.

Allocacoc

AudioCube má silné basy zesílené technologií vibrační roviny. Vibrace se tak přenášejí na libovolný povrch a umocňují celkový zvukový výstup. AudioCube spárujete se svým smartphonem nebo počítačem pomocí Bluetooth anebo můžete využít standardní 3,5mm jack.

Reproduktory obsahují integrovaný napájecí obvod, takže k nim nepotřebujete žádný externí adaptér. To ocení především ti, kteří s sebou neustále odmítají nosit další nabíječku a kabely.

Ovládání audioCube

Ovládání reproduktoru je snadné a intuitivní. Kromě základního tlačítka vypnutí a zapnutí, které se nachází na jedné ze stran audioCube, obsahuje tento reproduktor ještě další čtyři pro kontrolu hudby. Tlačítko „play“ slouží zároveň pro spuštění hudby a pro pauzu. Tlačítka hlasitosti korigují nejen hlasitost, ale díky nim lze písně přepínat, a to pouhým delším podržením. Poslední, kulaté, tlačítko, slouží ke spárování audioCube s ostatními zařízeními pomocí Bluetooth.

Cloud22

Dostupnost a cena

AudioCube je k dispozici ve dvou variantách. Bílá varianta Portable obsahuje integrovanou baterii s výdrží více než 10 hodin a lze ji zakoupit za 2 299 Kč. Doporučená cena černé varianty napájené ze sítě je 1 699 Kč.