Hlavní navigace

Přenosný reproduktor BML S-series S6

 Autor: BML
BML uvádí na trh bezdrátový reproduktor BML S-series S6, který s sebou přináší minimalistický design a silný zvuk
Radek Kubeš 24. 12. 2019

Sdílet

Černé válcovité tělo přístroje je schopné vyprodukovat stereo zvuk o celkovém výkonu 10 wattů. Na horní hraně „plechovky“ se nachází čtveřice tlačítek, přehledně označených piktogramy, a navíc podsvícených LED diodami, to abyste si svoji oblíbenou hudbu mohli vychutnávat i potmě. 

BML

Zdroj zvuku může být prakticky jakýkoliv, ale nejčastěji to bývá smartphone, se kterým bezdrátový reproduktor BML S-series S6 spárujete snadno pomocí technologie Bluetooth 4.2 (tu podporuje i velká většina dnešních notebooků). Možnosti konektivity zahrnují ještě USB vstup pro připojení flash disku, případně slot na SD karty. Součástí balení je i 3,5mm jack pro připojení zdrojového zařízení pomocí audio kabelu. A nebudete-li mít zrovna po ruce žádné takové zařízení, můžete využít integrovaného FM rádia pro naladění své oblíbené stanice.

Uvnitř designově vyladěného přenosného reproduktoru se nachází baterie o kapacitě 1 200 mAh, díky které vám hudba na jedno nabití bez přístupu k elektrické zásuvce dokáže hrát až šest hodin v kuse (a ztlumíte-li hlasitost, pak ještě déle).

Pro úplnost je třeba zmínit ještě rozměry reproduktoru, které činí 72 x 75 x 210 mm, a hmotnost, která je pod půl kila, konkrétně 472 gramy. Novinku tak bez problémů zabalíte třeba do batohu, a přitom prakticky ani nepoznáte, že v něm máte něco navíc. Součástí balení jsou pak kromě samotného zařízení také nabíjecí micro USB kabel, kabel s 3,5mm audio koncovkou (jackem) a uživatelský manuál.

Dostupnost a cena

Přenosný reproduktor BML S-series S6 zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 1499 Kč včetně DPH.