Hlavní navigace

Prestigio Multipad Visconte: První tablet této značky s Windows 8.1

 Autor: prestigio
Společnost Prestigio dnes představila svůj vůbec první tablet s operačním systémem Windows 8.1. Prestigio je známé také u nás a to hlavně díky široké nabídce převážně low-end a mid-range zařízení. Jaký je nový tablet?
Adam Kencki 21. 2. 2014

Sdílet

Společnost Prestigio dnes představila svůj vůbec první tablet s operačním systémem Windows 8.1. Prestigio je známé také u nás a to hlavně díky široké nabídce převážně low-end a mid-range zařízení. Jaký je nový tablet

Novinka se jmenuje Prestigio Multipad Visconte a jedná se o desetipalcový tablet s rozlišením 1280 x 800 pixelů, Wi-Fi, 3G a procesorem Intel Celeron. Ten má dvě jádra a tepe na frekvenci 1,46 GHz, pomáhají mu 2 GB operační paměti RAM, k dispozici je také 32 GB místa pro další aplikace a data. Celkové paměti bude asi méně, samotný systém Windows 8.1 si totiž zabere dost pro sebe. V nabídce je také varianta se 64 GB paměti. Obě varianty jsou vybaveny také microSD slotem pro paměťové karty.

Tablet se bude prodávat za zhruba 9000 korun v základní verzi s 32 GB paměti a Wi-Fi. K tabletu je možné připojit klávesnici nebo myš a to díky USB portům nebo skrze Bluetooth.