Hlavní navigace

Preview: Vodafone Smart prime 7

2. 5. 2016

Sdílet

 Autor: Vodafone
Telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Do České republiky přichází Vodafone Smart prime 7, který je k dispozici od dnešního dne.

Telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Do České republiky přichází Vodafone Smart prime 7, který je k dispozici od dnešního dne.

Nabízí nejnovější Android 6.0 Marshmallow, vylepšený design a zpracování spolu se zaobleným 2.5D displejem. Poháněn je výkonným hardwarem a podporuje rychlé sítě LTE, přičemž si stále drží nízkou cenu 3 277 Kč.

Nástupce modelu Vodafone Smart prime 6 přichází s 5palcovým IPS displejem a HD rozlišením s 293 PPI. Je osazen nejnovějším operačním systémem Android ve verzi 6.0 Marshmallow. O výkon se stará čtyřjádrový procesor od Qualcomm Snapdragon 212, taktovaný na 1,3 GHz a 1 GB operační paměti, což je dnes již trochu málo. Baterie má kapacitu 2540 mAh. Vodafone píše, že telefonu zajistí „dlouhý provoz“, nicméně delší než jednodenní výdrž nečekejte.

special_kyberutoky

Pro ukládání fotografií, dokumentů a dalšího uživatelského obsahu je připraveno interní úložiště o celkové kapacitě 8 GB. To lze dále rozšířit pomocí microSD karty až o 128 GB. Hlavní fotoaparát má k dispozici 8 megapixelů s LED bleskem, automatickým ostřením a senzor OmniVision, který má na starosti konečné vylepšení fotografií a videí. Fotoaparát lze navíc aktivovat i při zhasnutém displeji pouhým dvojitým poklepáním na tlačítko hlasitosti. Pro selfie nadšence je připraven přední fotoaparát s 5 megapixely. Smart prime 7 podporuje surfování na nejrychlejší datové síti LTE v plné šíři a nechybí mu ani NFC modul nebo Bluetooth ve verzi 4.0.

Vodafone Smart prime 7 je k dispozici v prodejních kanálech Vodafonu a jeho standardní cena bez závazku je 3 277 Kč. K dispozici je od dnešního dne v černo-stříbrné variantě.