Hlavní navigace

Přicházejí Samsung Galaxy Watch Active2

 Autor: Samsung
Hodinky jsou vybaveny novými funkcemi, které mají podle výrobce prospět zdraví jejich zákazníků, a také tělesné i duševní pohodě.
-rd 12. 8. 2019

Sdílet

„Trh s chytrými hodinkami rychle roste,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „S hodinkami Galaxy Watch Active2 jsme vytvořili zařízení, které spotřebitelům umožní převzít kontrolu nad svým zdravím i tělesnou a duševní pohodou a bezproblémově přecházet mezi jednotlivými zařízeními a využívat spojení napříč celým ekosystémem Samsung Galaxy.“

Hodinky se prodávají ve dvou různých velikostech – s průměrem 44 mm a 40 mm – a ve dvou stylech: odlehčené hliníkové provedení s neformálním fluoroelastomerovým (FKM) páskem, nebo z pevné nerezové oceli s koženým páskem, které bude k dostání u vybraných mobilních operátorů ve 44mm LTE verzi. Chytré hodinky lze personalizovat pomocí celé řady dalších stylových variant pásků a ciferníků.

Mají vylepšenou otočnou lunetu – digitální provedení umožňuje pohodlnější navigaci a současně maximalizaci velikosti obrazovky. Otočná dotyková luneta se nyní přímo na zakřivené Super AMOLED obrazovce otáčí jak po směru, tak proti směru hodinových ručiček na další obrazovky. Upgradované rozhraní One UI navíc nabízí uživatelům jednoduchou, přehlednou a přirozenou navigaci.

Co se týká například cvičení, tyto chytré hodinky mohou při manuálním nastavení sledovat více než 39 druhů cvičení, přičemž sedm z nich lze aktivovat automaticky – včetně běhání, chůze, jízdy na kole, plavání, veslovacího trenažéru, eliptického trenažéru a dynamického tréninku.

Pomocí aktualizované funkce Running Coach můžete monitorovat rychlost běhu v reálném čase a využít sedm různých programů běhání, díky nimž lépe dosáhnete svých cílů. Hodinky Galaxy Watch Active2 dokonce v zadní části obsahují nové zdravotní senzory, které rychleji odečítají požadované hodnoty.

Poskytují také přístup k programům řízené meditace. Vylepšené algoritmy analýzy spánku vám pomohou dosáhnout zdravých vzorců spánku (ve čtyřech fázích), které přispívají k zotavení vašeho organismu v noci a připraví vás na další den.

Uživatelům, kteří chtějí využívat vše dostupné, zpřístupňují hodinky Galaxy Watch Active2, které jsou součástí rodiny výrobků Galaxy, to nejlepší z ekosystému Galaxy společnosti

Specifikace hodinek Samsung Galaxy Watch Active2

 

Kategorie

Vlastnosti produktu

Barva

Hliník:stříbrná, černá, růžovo-zlatá s fluoroelastomerem (FKM)

Nerezová ocel:stříbrná, černá, zlatá s koženým páskem

Rozměry a hmotnost

Hliníkový plášť – 44mm modely: 44 x 44 x 10,9T, 30 g

Hliníkový plášť – 40mm modely: 40 x 40 x 10,9T, 26 g

Nerezový plášť – 44mm modely: 44 x 44 x 10,9T, 44 g

* Model s LTE je k dispozici pouze u verze z nerezové oceli.

Displej

44mm modely: 1,4palcový (34mm) Super AMOLED 360 x 360, plně barevný Always On Display, Corning Gorilla Glass DX+

40mm modely: 1,2palcový (30mm) Super AMOLED 360 x 360, plně barevný Always On Display, Corning Gorilla Glass DX+

Pásek

44mm modely: 20mm vyměnitelný

40mm modely: 20mm vyměnitelný

Baterie

44mm modely: 340 mAh

40mm modely: 247 mAh

Čipová sada

Exynos 9110 dvoujádrový 1,15 GHz

OS

Tizen

Paměť

768 MB + 4 GB, *1,5 GB + 4 GB

* Pouze modely s LTE

Konektivita

LTE*, Bluetooth® 5.0, Wi-Fi b/g/n, NFC

A-GPS/GLONASS/Galileo

* LTE konektivita je k dispozici pouze u modelů s LTE

Senzory

Monitorování srdeční frekvence (s 8 fotodiodami), elektrokardiogram (EKG)**, akcelerometr (měří zrychlení až 32 g), gyroskop, barometr, okolní světlo

Nabíjení

Bezdrátové nabíjení dle standardu WPC

Odolnost

5 ATM + IP68 / MIL-STD-810G

Kompatibilita 

Android: Android 5.0 nebo vyšší, RAM 1,5 GB nebo více

iOS: iPhone 5 a novější, iOS 9.0 nebo novější

 

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace, které jsou v tomto dokumentu uváděny a týkají se výrobků, mimo jiné včetně informací o výhodách, designu, ceně, součástkách, výkonu, dostupnosti a funkcích výrobku, se mohou bez předchozího upozornění změnit.

** Pro Českou republiku zatím není k dispozici.